پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۴۳ | ۱۳۹۹/۰۱/۱۸
پلاک‌گذاری تراکتور و کمباین تا پایان سال تکمیل می‌شود
۱۶:۴۳ | ۱۳۹۹/۰۱/۱۸
اجاره خودرو

پلاک‌گذاری تراکتور و کمباین تا پایان سال تکمیل می‌شود

پرشین خودرو: رئیس مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی گفت: تا پایان سال جاری، ۲۷۰ هزار دستگاه تراکتور و کمباین باقیمانده برداشت غلات پلاک‌گذاری خواهد شد.

به گزارش پرشین خودرو، کامبیز عباسی در رابطه با آخرین وضعیت پلاک‌گذاری تراکتورها و کمباین‌های کشاورزی، اظهار داشت: ما برای سال ۹۹ به دنبال این هستیم که تمامی تراکتورها و کمباین‌های برداشت غلات پلاک‌گذاری شوند.

وی افزود: با هماهنگی که با پلیس راهور و ستاد مبارزه با قاچاق سوخت داشتیم، از ابتدای سال جاری کلیه ماشین‌ها و تجهیزات مشمول طرح پلاک‌گذاری، صاحب پلاک خواهند شد.


عباسی با اشاره به دریافت کارت سوخت برای تراکتورها و کمباین‌ها، خاطرنشان کرد: در رابطه با کارت سوخت هم در چندین استان به صورت پایلوت اجرا شد و تا پایان سال ۹۹ به تمام تراکتورها و کمباین‌های صاحب پلاک از طریق کارت سوخت تعبیه شده در فضای کارت‌بانک صاحبان ماشین‌آلات، سوخت تعلق خواهد گرفت.

 

 پلاک‌گذاری تراکتورها

 

رئیس مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی افزود: سوخت تعلق یافته بر اساس نوع عملیات، سطح زیر کشت و میزان مصرف ساعتی ماشین‌ها و طبق سهمیه و روالی که در حال حاضر بدون پلاک و کارت سوخت آن را دریافت می‌کنند، به صورت شناسنامه‌دار تعلق خواهد گرفت.

عباسی تصریح کرد: حدود ۲۷۰ هزار دستگاه از این تراکتورها و کمباین‌ها پلاک گذاری شده و پیش‌بینی ما این است که تا پایان سال ۹۹ بتوانیم مابقی را که حدود ۲۷۰ هزار دستگاه دیگر است، پلاک‌گذاری کنیم.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!