پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۳۷ | ۱۳۹۹/۰۱/۱۹
بارش باران در اکثر استان‌های کشور تا 2 روز آینده
۱۰:۳۷ | ۱۳۹۹/۰۱/۱۹
اجاره خودرو

بارش باران در اکثر استان‌های کشور تا 2 روز آینده

پرشین خودرو: مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور گفت: طی دو روز آینده در بیشتر مناطق کشور به جز هرمزگان و نیمه جنوبی سیستان و بلوچستان بارش باران خواهیم داشت.

به گزارش پرشین خودرو،صادق ضیاییان اظهار کرد: بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی و خروجی مدل‌ها با ورود سامانه بارشی به کشور، طی امروز(۱۹ فروردین) در نیمه شمالی کشور و استان‌های خوزستان، چهار محال و بختیاری و کهگیلویه و بویراحمد بارش باران، رعد وبرق، وزش باد شدید موقت، بارش تگرگ در مناطق مستعد و در ارتفاعات نوار شمالی کشور و ارتفاعات زاگرس مرکزی بارش برف پیش‌بینی می‌شود.

وی ادامه داد: این وضعیت فردا (۲۰ فروردین) دربیشتر مناطق کشور به جز استان‌های هرمزگان و نیمه جنوبی سیستان وبلوچستان و روز پنج شنبه (۲۱ فروردین) در مناطق غربی، سواحل شمالی، استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی، برخی نقاط استان‌های واقع در شمال غرب، جنوب غرب، جنوب، مرکز و شرق کشور پیش‌بینی می‌شود.

مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به این که فردا (۲۰ فروردین) در استان‌های واقع در نوار شمالی کشور وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود، اظهارکرد: به سبب نفوذ توده هوای سرد به کشور طی روزهای سه شنبه تا پنج شنبه (۱۹ تا ۲۱ فروردین) کاهش ۶ تا ۱۲ درجه‌ای دمای هوا در استان‌های واقع در نوار شمالی کشور رخ می‌دهد.

 

بارش باران


به گفته ضیاییان دریای خزر تا ظهر فردا (20 فروردین) مواج پیش‌بینی می‌شود و طی روزهای جمعه و شنبه (۲۲ و ۲۳ فروردین) به جز استان‌های هرمزگان، جنوب فارس، جنوب کرمان و نیمه جنوبی سیستان و بلوچستان در سایر مناطق کشور بارش تداوم دارد.

وی در پایان درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده گفت: آسمان تهران فردا (۲۰ فروردین) نیمه ابری در بعضی ساعات ابری همراه با رگبار باران و گاهی وزش باد شدید با حداقل دمای ۶ و حداکثر دمای ۱۳ درجه سانتیگراد و روز پنج شنبه (۲۱ فروردین) نیز نیمه ابری تا ابری همراه با بارش باران و گاهی رگبار و رعد و برق با حداقل دمای ۵ و حداکثر دمای ۸ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

منبع: ایسنا

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!