جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۰۰ | ۱۳۹۹/۰۱/۱۹
ارائه افزون بر 200 سرویس در محل به مشتریان بهمن موتور
۱۳:۰۰ | ۱۳۹۹/۰۱/۱۹
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

ارائه افزون بر 200 سرویس در محل به مشتریان بهمن موتور

پرشین خودرو: بهمن موتور همزمان با شیوع ویروس کرونا، خدمات سرویس در محل را با تشویق مشتریان خود به ماندن در خانه اجرایی و در ایام نوروز بیش از 200 سرویس، به مشتریان خود ارائه کرد که 93 درصد از نحوه اجرا و دریافت خدمات رضایت کامل داشتند.

به گزارش پرشین خودرو، شرکت بهمن موتور به منظور جلوگیری از تسری ویروس کرونا و در راستای حفظ سلامت شهروندان، تمهیداتی را برای دریافت خدمات غیر حضوری در ایام نوروز فراهم کرد که همچنان این خدمات قابل ارائه در محل مورد نظر مشتریان است.

خدمات سرویس در محل بهمن موتور با تشویق مشتریان خود به ماندن در خانه و ادامه قرنطینه خانگی اجرایی شده است. این خدمات شامل انجام سرویس های ادواری، تعویض قطعات مصرفی و ارائه خدمات امدادی همچون عیب یابی، تعویض باتری و انجام کمک های اولیه در مواقع اضطراری است.

 

امداد بهمن موتورخدمات پس از فروش بهمن موتور در ایام نوروز بیش از 200 سرویس توسط تعمیرکاران آموزش دیده و مجرب تعمیرگاه مرکزی، به مشتریان خود ارائه کرد که طبق نظرسنجی های صورت گرفته، 93 درصد از نحوه ی اجرا و دریافت خدمات رضایت کامل داشتند.

شرکت بهمن موتور در شرایط بحرانی حال حاضر برای توسعه خدمات غیرحضوری سرویس در محل، ظرفیت های خود را افزایش داده تا مشکلات خودرویی مشتریان را بدون نیاز به مراجعه به نمایندگی‌ها رفع نماید.

مشتریان می توانند جهت دریافت خدمات موبایل سرویس از طریق تماس با شماره 48027 -021 و با استفاده از نرم افزار موبایل گروه بهمن اقدام کنند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!