جمعه ۴ تیر ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۳:۱۹ | ۱۳۹۹/۰۱/۲۰
آماده ارائه راهکار برای تحقق جهش تولید در خودروسازی هستیم
۱۳:۱۹ | ۱۳۹۹/۰۱/۲۰
اجاره خودرو
رئیس مرکز وکلا قوه قضائیه در ایران خودرو:

آماده ارائه راهکار برای تحقق جهش تولید در خودروسازی هستیم

پرشین خودرو: رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه گفت: این مرکز با بهره‌گیری از نیروهای نخبه و توان‌مند خود می‌تواند صنعت خودرو را در ارایه راهکار برای تحقق جهش تولید کمک کند.

به گزارش پرشین خودرو، علی بهادری، با بیان این مطلب، از آمادگی مرکز وکلا و کارشناسان رسمی قوه قضائیه برای کمک به صنعت خودرو کشور در سال جهش تولید داد.

وی در دیدار با مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو اظهار داشت: تحقق شعار جهش تولید در سال 99 در گرو تلاش و همدلی و رفع موانع تولید است.

بهادری اضافه کرد: حرکت جهادی ایران خودرو در زمینه رونق تولید، توسعه محصولات جدید و تولید اقلام بهداشتی برای کمک به کادر درمانی در مقابله با شیوع ویروس کرونا قابل تقدیر است.

وی افزود: مرکز وکلای قوه قضائیه آمادگی ارایه خدمات حقوقی به پرسنل گروه صنعتی ایران خودرو را دارد.

 

جلسه ایران خودرو و مرکز وکلافرشاد مقیمی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو نیز در این دیدار از همکاری کارشناسان رسمی دادگستری در تجدید ارزیابی دارایی‌های این خودروساز قدردانی کرد.

وی بر توسعه همکاری بین گروه صنعتی ایران خودرو و مرکز وکلای قوه قضائیه تاکیدکرد و اظهار کرد: از پیشنهاد این مرکز برای ارایه خدمات حقوقی به پرسنل استقبال می کنیم.

مقیمی در زمینه راهبرد گروه صنعتی ایران خودرو در سال جهش تولید خاطرنشان کرد: جهش در تامین، همت در تولید و شتاب در تحویل سه راهبرد این خودروسازی برای تحقق شعار سال جهش تولید است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!