پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۴۴ | ۱۳۹۹/۰۱/۲۰
۴هزار راننده اتوبوس برای دریافت تسهیلات معرفی شدند
۱۴:۴۴ | ۱۳۹۹/۰۱/۲۰
اجاره خودرو

۴هزار راننده اتوبوس برای دریافت تسهیلات معرفی شدند

پرشین خودرو: مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از تهیه لیست ۴۰۰۰ نفری رانندگان اتوبوس برای دریافت تسهیلات دولتی خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، محمود ترفع، با اشاره به تسهیلات دولت برای برخی مشاغل در پی شیوع کرونا گفت: مکاتبه‌ای با اتحادیه حمل و نقل عمومی کشور و مدیرکل حمل و نقل وزارت کشور انجام دادیم و از آنان درخواست کردیم رانندگان اتوبوس درون شهری نیز مشمول دریافت تسهیلات شوند.

وی با بیان اینکه رانندگان اتوبوس‌های خصوصی از وضعیت فعلی بیشتر متضرر شدند، تصریح کرد: رانندگان بخش عمومی، حقوق‌بگیر شهرداری تهران هستند اما رانندگان اتوبوس های بخش خصوصی (تک کابین) خرید خدمت هستند و کاهش تعداد مسافران و کاهش خدمت رسانی آنان روی درآمدهایشان تاثیرگذار منفی گذاشته است و نیازمند دریافت تسهیلات هستند.

 

تسهیلات دولتی رانندگان اتوبوس


ترفع با بیان اینکه رانندگان اتوبوس در خط مقدم قرار دارند، گفت: متاسفانه ۴۰ نفر از پرسنل شرکت واحد که ۱۸ تن از آنان راننده اتوبوس بودند، به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند.

وی در پایان اظهارکرد: شرکت واحد اتوبوسرانی یک لیست متشکل از مشخصات ۴۰۰۰ راننده اتوبوس تهیه کرده است و این افراد برای دریافت تسهیلات دولتی یعنی دریافت کارت خرید یک یا دومیلیونی به دستگاه مربوطه معرفی شده‌اند.

منبع: ایسنا

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!