شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۱:۲۴ | ۱۳۹۹/۰۱/۲۳
اجرای رعایت فاصله فردی تا پایان اپیدمی ویروس کرونا
۱۱:۲۴ | ۱۳۹۹/۰۱/۲۳
اجاره خودرو
معاون مهندسی سایپا خبر داد:

اجرای رعایت فاصله فردی تا پایان اپیدمی ویروس کرونا

پرشین خودرو: معاون مهندسی سایپا از اعمال تغییرات کاری در تمامی خطوط تولید در سایت‌های مختلف گروه با هدف رعایت فاصله فردی بین کارکنان تا زمان پایان اپیدمی ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، پرویز آفتاب‌ سوار، با بیان این مطلب گفت: با دستور و تاکید مدیرعامل گروه سایپا و در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و نیز صیانت از سلامت کارکنان و سرمایه‌های انسانی گروه سایپا برای نخستین بار تغییراتی در خطوط تولید در سایت‌های مختلف گروه سایپا با هدف رعایت فاصله فردی بین کارکنان در حین کار تا زمان پایان اپیدمی ویروس کرونا صورت گرفته است.وی افزود: در فاز نخست، شروع فعالیت خطوط تولید سایپا در یک شیفت و با حضور ۲۵ تا ۳۰ درصد نیروی انسانی به صورت چرخشی خواهد بود.معاون مهندسی سایپا ادامه داد: فاصله‌گذاری فردی به‌گونه‌ای است که در هر ایستگاه تولیدی به طور میانگین دو نفر با رعایت حریم فردی حضور خواهند داشت تا ضریب سلامتی و ایمنی کارکنان حفظ شود.

به‌گفته وی، با این طراحی ضمن كاهش ظرفیت تولید سایپا كه امكان اجرای طرح فاصله گذاری را میسر خواهد كرد، كاهش ساعات كاری نیز جهت حضور كمتر كاركنان در محل كار اجرا گردیده است.

آفتاب‌سوار یادآور شد: برنامه ایجاد فاصله فردی در گروه به‌موازات رعایت بهداشت فردی، تجهیز نیروها به اقلام حفاظتی نظیر ماسک و دستکش و همچنین پاک‌سازی و ضدعفونی مداوم محیط کار به‌اجرا درآمده و تا پایان اپیدمی ویروس کرونا ادامه خواهد داشت.

وی گفت: در گام‌های بعدی و پس از حصول اطمینان نسبت به حفظ سلامتی نیروی انسانی، ظرفیت خطوط گروه سایپا با رعایت شرایط ذكر شده فوق افزایش خواهد یافت.

معاون مهندسی سایپا خاطرنشان کرد: حفظ سلامت کارکنان به عنوان سرمایه‌های انسانی شرکت، مهم‌ترین اولویت مدیران گروه سایپا در مسیر تولید خواهد بود و تلاش خواهیم کرد خطوط با حضور بهینه و ایمن نیروی انسانی به فعالیت خود ادامه دهند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!