جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۲۱ | ۱۳۹۹/۰۱/۲۳
نوسازی ۱۲۰هزار تاکسی از ۲ماه آینده آغاز می‌شود
۱۳:۲۱ | ۱۳۹۹/۰۱/۲۳
اجاره خودرو
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری:

نوسازی ۱۲۰هزار تاکسی از ۲ماه آینده آغاز می‌شود

پرشین خودرو: به گفته مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور، فرایند نوسازی ۱۲۰ هزار تاکسی فرسوده از ۲ ماه آینده در سراسر کشور آغاز خواهد شد.

به گزارش پرشین خودرو، مرتضی ضامنی، با بیان این مطلب افزود: مقرر شد بر اساس مصوبه دولت ۱۲۹ هزار تاکسی فرسوده در کشور نوسازی شود.


وی ادامه داد: در حال حاضر بیش از ۱۰۰ هزار تاکسی فرسوده در کشور تردد می‌کند، بر اساس مصوبه شورای اقتصاد، در صورتی که یک سری از ناوگان از شرایطی خاص مانند گازسوز بودن و پیمایش ۳۰۰ کیلومتر با یک باک گاز تردد کند، می‌تواند در این نوسازی قرار بگیرد.


مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور گفت: در حال حاضر با شرکت خودروساز قراردادی منعقد شده است که سمند بهینه شده را در اختیار ناوگان تاکسیرانی قرار دهد و با استفاده از یارانه دولتی رانندگان وجه کمتری برای این نوسازی پرداخت کنند.

 

نوسازی تاکسی فرسوده


ضامنی افزود: از ۲ ماه آینده نوسازی ۱۲۰ هزار تاکسی فرسوده در کشور آغاز می‌شود و اولویت هم با ناوگان فرسوده با سن فرسودگی بالا است.


وی ادامه داد: با بانک‌ها نیز در حال مذاکره هستیم که تسهیلاتی را تخصیص دهند تا راننده بتواند بازپرداخت این تسهیلات را به موقع پرداخت کند.


مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌ها گفت: تلاش شده است در این طرح با یارانه دولتی و تسهیلاتی که ارائه شده، راننده هزینه کمتری را پرداخت کند.


ضامنی خاطرنشان کرد: در زمانی که فرایند این طرح آغاز شود، سازمان تاکسیرانی مراحل نام نویسی را شروع می‌کند و رانندگان باید نسبت به تشکیل پرونده اقدامات لازم را انجام دهد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!