پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۴۱ | ۱۳۹۹/۰۱/۲۴
فردا جلسه خودرویی ستاد تنظیم بازار برگزار می شود
۱۵:۴۱ | ۱۳۹۹/۰۱/۲۴
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

فردا جلسه خودرویی ستاد تنظیم بازار برگزار می شود

پرشین خودرو: در هشتاد و هشتمین جلسه کارگروه تنظیم بازار وضعیت بازار و قیمت خودرو مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

به گزارش پرشین خودرو، در راستای راهنمای گام دوم مبارزه با کرونا ، فاصله گذاری اجتماعی و الزامات سلامت محیط کار در واحدهای صنفی لینک پروتکل های بهداشتی اصناف از سوی وزارت بهداشت ابلاغ شده است.


بر اساس این گزارش یکی از راههای کاهش مواجه و قطع زنجیره تماس رعایت فاصله گذاری اجتماعی است که بسیاری از شاغلین صنایع و واحدهای تولیدی و خدماتی در معرض بیماری کروید 19 هستند و محل های کسب وکار یکی از اماکن تجمع محسوب می شوند که می توانند سبب انتقال بیماری گردند و از آنجایی که حفظ سلامت نیروهای کار از اهمیت بالایی برخور دار بوده و مقررات ویژه ای که از طریق فاصله گذاری اجتماعی علاوه بر رعایت اصول بهداشتی برای کاهش مواجه متناسب با سطح اضطرار و درجه اهمیت فعالیت اقتصادی و صنایع در نظر گرفته شده است.


براساس اعلام اتاق اصناف، امروز سلامت مردم در اولویت بخش تجارت کشور است و این موضوع به تمام اصناف نیز اعلام شده تا در رابطه با رعایت پیش‌شرط‌ها و ضروریات آن، به واحدهای صنفی مرتبط تذکرات جدی داده شود.

البته بازرسان سازمان حمایت، وزارت بهداشت و اتاق اصناف ایران، به صورت شبانه روزی وضعیت سلامت کالاهای تولیدی و توزیعی کشور را رصد و پایش خواهند کرد و در صورت تخطی از ضوابط بهداشتی ابلاغی با واحدهای متخلف برخورد می شود.
بر این اساس از اصناف و مراکز صنعتی خواسته شده تا با ثبت نام در سایت وزارت بهداشت و امضای تعهدنامه مجوز بازگشایی بگیرند در غیر این صورت فعالیت آنها غیرقانونی است.

ستاد تنظیم بازار

 

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!