پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۴۵ | ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
عودت هزینه سرویس مدارس به والدین
۱۰:۴۵ | ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
اجاره خودرو

عودت هزینه سرویس مدارس به والدین

پرشین خودرو: هزینه سرویس مدارس، بر اساس قراردادهای منعقد شده باید به والدین بازگردانده شود.

به گزارش پرشین خودرو، مرتضی ضامنی، مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور، درباره هزینه بازگشت سرویس مدارس به والدین گفت: بر اساس تفاهم نامه صورت گرفته مابین والدین، آموزش و پرورش و شرکت‌های ارائه خدمات سرویس مدارس باید نسبت به بازگشت هزینه‌ها اقدامات لازم صورت بگیرد.

وی ادامه داد: کارگروهی با عنوان ماده 18 متشکل از نماینده آموزش و پرورش، شهرداری و شورای شهر تشکیل می‌شود و بر اساس قرارداد منعقد شده بررسی‌های لازم صورت می‌گیرد و هزینه سرویس مدارس به والدین عودت داده خواهد شد.

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور بیان داشت: یکسری از مدارس هزینه سرویس مدارس را قبل از پایان سال تحصیلی به صورت کامل دریافت کردند که باید این مبالغ به والدین بازگردانده شود.

 

هزینه سرویس مدارس


ضامنی خاطرنشان کرد:در صورتی که سال تحصیلی تداوم پیدا کند باید ماه‌های بیشتری سرویس مداس ادامه یابد و این موضوع نیز تابع قرارداد فیمابین شرکت‌ها و والدین است.

وی تاکید کرد: در هر صورت بر اساس کارگروه ماده 18 باید در این خصوص تعیین تکلیف صورت بگیرد.

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور افزود: قراردادهای سرویس مدارس برای تمامی شهرها یکی است ولی ممکن است به دلیل شرایط منطقه‌ای و محله‌ای بعضی از موارد را به توافق در این قرارداد قید کرده باشند.

ضامنی گفت: بر اساس ابلاغیه آموزش و پرورش شهر تهران در پایتخت باید هزینه‌های اضافی سرویس مدارس به والدین بازگردانده شود.

منبع: فارس

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!