یكشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۳۵ | ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
تعداد مسافران مترو  به ۳۲۰ هزار نفر رسید
۱۱:۳۵ | ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
اجاره خودرو

تعداد مسافران مترو به ۳۲۰ هزار نفر رسید

پرشین خودرو: ‌مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو گفت: آمار مسافران مترو در دو روز گذشته ۳۲۰ هزار نفر بوده است.

به گزارش پرشین خودرو، فرنوش نوبخت، در خصوص آمار مسافران مترو در روز شنبه و یکشنبه گفت: تعداد مسافران هم در روز شنبه و هم روز یکشنبه مشابه بوده و حدود ۳۲۰ هزار نفر از مترو استفاده کردند اما مترو با همان ظرفیت و امکاناتی که به یک میلیون و ۸۰۰ هزار نفر مسافر خود خدمات رسانی می‌کرد به این تعداد نیز خدمات رسانی کرده است و سر فاصله‌ها و ظرفیت‌ها مشابه روزهای غیرکرونایی بوده است.

وی ادامه داد: به دلیل تغییر ساعات کاری پیک مسافر را جابجا کرده‌ایم و روز به روز بر اساس رصدها و سنجشی که از وضعیت مسافران داریم ظرفیت‌های مترو را افزایش خواهیم داد.

نوبخت تاکید کرد: برای تصمیم گیری علمی و کارشناسی نیاز به زمان بیشتری است و نمی‌توان بر اساس آمار یکی، دو روزه تصمیم گیری کرد.


وی تصریح کرد: مدیریت زمان سفر از سوی شهروندان نیز اتفاق افتاده یعنی مسافرانی که متوجه شلوغی واگن‌ها در ساعت ۷ شدند سفرهای خود را در ساعت ۷.۳۰ دقیقه انجام می‌دهند و اگر دوره ثبات این بیماری افزایش پیدا کند مدیریت زمان سفر از سوی مسافران و هم مدیریت مترو افزایش پیدا خواهد کرد.

 

مسافران مترو


مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تاکید کرد: رفته رفته با گذشت زمان تطبیق بین نیاز مسافران و تقاضای سفر و خدمات رسانی بیشتر خواهد شد. در حال حاضر ظرفیت‌ها افزایش پیدا کرده، پیک خدمات رسانی را جابجا کرده‌ایم و تلاش می‌کنیم وضعیت روز به روز مناسب‌تر شود.

وی تاکید کرد: برای نیازسنجی تقاضای سفر پارامترهای مختلفی باید سنجیده شودو نباید عجولانه تصمیم گیری شود، علامت گذاری ها تقریباً در تمامی قطارها انجام شده اما مترو دارای شبکه گسترده‌ای است و ۱۴۰ قطار و ۱۲۷ ایستگاه حجم زیادی علامت گذاری نیاز دارد که چاپخانه‌ها باید ظرفیت تولید آن را داشته باشند و طی یک هفته آینده تمامی قطارها و ایستگاه‌ها نشانه گذاری خواهد شد.

منبع: مهر

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!