یكشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۲۸ | ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
مسقف کردن دومین پایانه بزرگ تهران تا اواخر شهریور
۱۲:۲۸ | ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
اجاره خودرو

مسقف کردن دومین پایانه بزرگ تهران تا اواخر شهریور

پرشین خودرو: پروژه مسقف کردن دومین پایانه بزرگ تهران از اواسط اردیبهشت کلید خورده و تا پایان ‌شهریور ۱۳۹۹ انجام می شود.

به گزارش پرشین خودرو، مسعود لواف زاده، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۱۵ با بیان اینکه در پایانه خاوران در شرایط عادی هر روز 60 تا 70 هزار مسافر جابجا می شوند، گفت: چندسالیست که سازه ای به منظور مسقف کردن پایانه ساخته شده اما سقف سازه نصب نشده است.

وی با بیان اینکه در ابتدا تصمیم براین بود که سقف سولار روی سازه نصب شود که این امر به دلیل گرانی دلار و تامین نشدن ارز جهت تهیه پنل خورشیدی میسر نشد، افزود: چند سال پس از ساخت سازه و به دلیل حجم بالای مسافر و توقف های طولانی در پایانه، مدیریت شهری تصمیم به مسقف شدن آن گرفته است. این پروژه در مراحل نهایی تجهیز کارگاه است ولی به دلیل تعطیلی کارخانه ها پس از شیوع کرونا متوقف شده است .


وی هزینه این پروژه را حدود چهار میلیارد تومان پیش بینی کرد و افزود: پس از باز گشایی کارخانه ها و عادی شدن شرایط می توان عملیات خرید تجهیزات باقی مانده را انجام داد.


معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۱۵، گفت: به نظر می رسد از اواسط اردیبهشت می توان نسبت به خرید تجهیزات مورد نیاز اقدام کرد و پروژه تا پایان نیمه اول سال ۱۳۹۹ به اتمام خواهد رسید.

پایانه خاوران دومین پایانه بزرگ تهران پس از پایانه آزادی است و لواف زاده در این باره گفت: با توجه به اهمیت این مسئله، اولویت اصلی با پایانه خاوران است و در صورت مساعد بودن شرایط مالی، نواقص سایر پایانه های منطقه برطرف خواهد شد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!