سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۰۵ | ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
دولت از شرکت‌های هواپیمایی حمایت کند
۱۵:۰۵ | ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
اجاره خودرو

دولت از شرکت‌های هواپیمایی حمایت کند

پرشین خودرو: در شرایطی که حمل و نقل هوایی کشور آسیب اساسی و جدی متحمل شده است، دولت باید برای کاهش اثرات ناشی از شیوع بیماری کرونا به عنوان یک حادثه قهریه برنامه ریزی جدی کند.

به گزارش پرشین خودرو، سیدابوالفضل موسوی بیوکی نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس، نسبت به وضعیت شرکت های هواپیمایی در کشور هشدار داد و گفت: متأسفانه در حدود یک ماه اخیر به دلیل شیوع بیماری کرونا بخش اعظمی از پروازهای هوایی متوقف شده که علت اصلی آن کاهش مسافرت های بین شهری و تدابیر دولت دراین حوزه است.
 

وضعیت شرکت های هواپیمایی به دلیل کاهش درآمدها نگران کننده است

نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وضعیت شرکت های هواپیمایی به دلیل کاهش درآمدها نگران کننده است، ادامه داد: در یک سال اخیر ایرلاین ها به دلیل اعمال تحریم با مشکلات بسیاری روبه رو بوده اند، حال با شیوع بیماری کرونا، این مشکلات چندین برابر شده است.

 

شرکت های هواپیماییدولت باید خسارت های وارده به صنعت حمل و نقل هوایی را جبران کند

وی گفت: دولت به وزیر راه و شهرسازی دستور داده که خسارتهای وارده به صنعت حمل و نقل هوایی و سایر صنایع حمل و نقل محاسبه شود، از این رو مسئله باید عملیاتی و محقق شده تا میزان خسارات و مشکلات ایرلاین ها کاملا مشخص شود، زیرا به دستور ستاد ملی مقابله با کرونا میزان مسافرت ها کاهش چشمگیری پیدا کرد و این وظیفه دولت است که خسارتهای مرتبط با آن را جبران کند.


حمل و نقل هوایی کشور آسیب اساسی و جدی متحمل شده است

موسوی بیوکی افزود: در شرایط کنونی حمل و نقل هوایی کشور آسیب اساسی و جدی متحمل شده است، از این رو دولت باید برای کاهش اثرات ناشی از شیوع بیماری کرونا به عنوان یک حادثه قهریه برنامه ریزی جدی کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم ادامه داد: دولت باید در قالب ارائه کمک مالی، تسهیلات کم سود و کمک های یارانه ای از شرکتهای هواپیمایی حمایت کند تا آن ها بتوانند دوره فعلی را سپری کنند.

منبع: خبرگزاری خانه ملت

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!