چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۳۵ | ۱۳۹۹/۰۱/۲۷
ثبت رضایت بالاتر از شاخص متوسط صنعت برای خودروهای ایران خودرو
۱۵:۳۵ | ۱۳۹۹/۰۱/۲۷
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

ثبت رضایت بالاتر از شاخص متوسط صنعت برای خودروهای ایران خودرو

پرشین خودرو: در حال حاضر تمامی محصولات تولیدی ایران خودرو رضایت بالاتر از شاخص متوسط صنعت دارد.

به گزارش پرشین خودرو، جهش تولید در این گروه صنعتی همراه با ارتقای كیفیت محصولات خواهدبود و برهمین اساس ارتقای سطح كیفیت محصول سمند به سه ستاره و هایما اس.5 به چهار ستاره دردستور كار قرارداد و بهبود 10 درصدی امتیاز كیفیت سایر محصولات از جمله خانواده محصولات پژو 206، پژو207، دنا و همچنین بهبود در برخی مكانیزم‌ها و سیستم‌های خودرویی و موتور نیز از جمله پروژه‌های بهبود كیفیت در حوزه محصولات، سیستم و قطعات در سال جاری اجرایی می شود.


برمبنای این گزارش ،تامین مواد اولیه، قطعات و مجموعه‌های با كیفیت هم‌زمان با پیشبرد برنامه‌های ساخت داخل، تحقق تولید با كیفیت با اجرای برنامه‌ها و پروژه‌های بهبود كیفیت، نظارت كیفی ویژه بر فرآیندهای صادرات، لجستیك، تحویل و ارایه خدمات بدون نقص از اولویت‌های حوزه كیفیت در سال 99 است و برای دستیابی به اهداف، نسبت به تدوین برنامه‌ها در راستای ارتقای سطح رضایت‌مندی مشتریان اقدام شده است.

 

گروه صنعتی ایران خودرو

 


همچنین درحال حاضر تمامی محصولات تولیدی رضایت بالاتر از شاخص متوسط صنعت دارند. مراجعات و قطعات برگشتی در شبكه خدمات پس از فروش (R100 و C100) نیز از شاخص‌های مهم ارزیابی رضایت‌مندی مشتریان است كه در سال گذشته بهبود 19 درصدی در شاخص مراجعات (R100) در بازه 10هزار كیلومتر نسبت به سال97 تجربه شده است. همچنین در شاخص برگشتی قطعات (C100) در بازه 10هزار كیلومتر نیز بهبود 16 درصدی نسبت به سال 97 به ثبت رسیده است.


دراین گزارش آمده است ، براساس آخرین گزارش شركت بازرسی كیفیت و استاندارد ایران ،رضایت مشتریان ازسبد محصولات گروه صنعتی ایران خودرو در دوشاخص (CSI) روند افزایشی و درشاخص ایرادات اظهار شده توسط مشتریان (IQS) دارای روند كاهشی و رو به بهبود بوده است .


شاخص ایرادات اظهار شده توسط مشتریان در محصولات پژو 206 هاچ بك و دنا طی ماه های گذشته علاوه بر ادامه روند كاهشی و رو به بهبود ،اهداف ابلاغیه وزارت صنعت ،معدن و تجارت در شاخص مذكور برای این محصولات محقق شده است .

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!