چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۸:۵۱ | ۱۳۹۹/۰۱/۳۰
اجرای اقدامات ضد کرونایی فراتر از پروتکل وزارت بهداشت
۰۸:۵۱ | ۱۳۹۹/۰۱/۳۰
اجاره خودرو
مدیرعامل ایران خودرو مطرح کرد:

اجرای اقدامات ضد کرونایی فراتر از پروتکل وزارت بهداشت

پرشین خودرو: مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت: اقدامات و تمهیدات متعددی برای ایجاد محیط کار امن در ایران خودرو انجام شده است، به گفته نمایندگان وزارت بهداشت، ایران خودرو فراتر از پروتکل های مصوب این وزارت خانه در مقابله با بیماری کرونا عمل کرده است.

به گزارش پرشین خودرو، فرشاد مقیمی، با بیان این مطلب از تامین برخی اقلام بهداشتی و محافظتی و تحویل به وزارت بهداشت و همچنین تولید ماسک بهداشتی خبر داد و اظهار داشت: این بخشی از مسئولیت های اجتماعی ایران خودرو برای کمک به کادر بهداشت و درمان کشور بوده است.

مدیرعامل ایران خودرو، افزود: تمهیدات متعددی برای حفظ سلامت کارکنان انجام شده و هیچ کوتاهی برای تامین شرایط و محیط کار امن نشده، هر آنچه می شود در خانه برای ایجاد فضای امن در مقابله با بیماری کرونا انجام داد برای حضور ایمن همکاران انجام می دهیم.

وی ادامه داد: یکی از شرکت های زیرمجموعه ایران خودرو تاکنون 392 هزار ماسک تولید کرده و در اختیار شرکت های مختلف قرار داده است، این ماسک ها مورد استفاده کارکنان ایران خودرو نیز قرار می گیرد. بسته های بهداشتی را نیز برای کارکنان و خانواده آنان تهیه و ارایه کرده ایم.

 

ایران خودرومقیمی رصد و پایش سلامت کارکنان و خانواده آنان را از دیگر اقدامات صورت گرفته برشمرد و گفت: کارکنانی که دارای بیماری زمینه ای هستند از اسفندماه سال گذشته مجوز ورود به شرکت را نداشته اند. همچنین مادران دارای فرزند کم تر از 16 سال و یا دارای فرزند معلول نیز از حضور در محل کار معاف هستند.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو ضد عفونی و پاکسازی تمامی معابر و سالن های تولیدی به صورت سه بار در هر روز را از دیگر اقدامات ضد کرونایی این خودروساز دانست و گفت: ساعت صرف وعده غذایی کارکنان با جداسازی آنان با پوشش نایلونی به منظور کاهش تماس و ارتباط را افزایش داده ایم.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد: در سال جاری بتوانیم ضمن حفظ سلامت کارکنان و خانواده آنان به اهداف تعیین شده تولید نیز دست یابیم.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!