پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۲۴ | ۱۳۹۹/۰۱/۳۰
تحویل هواپیماهای بدون سرنشین رزمی به ارتش
۱۱:۲۴ | ۱۳۹۹/۰۱/۳۰
اجاره خودرو

تحویل هواپیماهای بدون سرنشین رزمی به ارتش

پرشین خودرو: هواپیماهای بدون سرنشین رزمی و چند منظوره با حضور وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح تحویل ارتش جمهوری اسلامی ایران شد.

به گزارش پرشین خودرو، امیر سرتیپ حاتمی امروز شنبه ۳۰ فروردین ماه در مراسم تحویل دهی هواپیماهای بدون سرنشین رزمی به ارتش اظهارداشت: این محصولات با استفاده از توان صنایع دفاعی، دانشگاه‌های کشور و شرکت‌های دانش بنیان آماده شده و دارای ویژگی‌های قابل توجهی است.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان این که امروز سه محصول پهبادی تحویل ارتش شد، گفت: این سه محصول بخش مهمی از ماموریت‌های دو نیروی پدافند و هوایی را پوشش می‌دهند و می‌توانند به عنوان یک هواپیمای هدف برای پدافند و برای ماموریت‌های فریب در شبکه پدافندی دشمن قرار بگیرند.

امیرحاتمی گفت: علاوه بر این پهپادهایی که به نیروی هوایی تحویل داده می‌شود می‌توانند به عنوان یک هواپیمای شناسایی در فاصله قابل توجه تحرکات دشمنان را در اطراف مرزهای جمهوری اسلامی مورد رصد قرار دهند.

 

امیر سرتیپ حاتمی


وزیر دفاع خاطرنشان کرد: این پهپادها با توجه به تجهیزی که به انواع بمب‌ها و موشک‌ها می‌شوند می‌توانند در ماموریت‌های رزمی نیروها هم مورد استفاده قرار بگیرند.

وی با اشاره به قابلیت این پهپادها برای پرواز در ارتفاع بالا اظهارداشت: این پهپادها می‌توانند در ارتفاع ۴۰تا ۴۵ هزار پا که ارتفاع خوبی است، پرواز کنند. برد بسیار خوبی هم دارند. هواپیمای کرار و ابابیل ۳ و هواپیمای چند منظوره جت که می‌توانند تا شعاع ۱۵۰۰ کیلومتر ماموریت اجرا کنند که این قابلیت کمک خواهد کرد که ایران امن‌تری داشته باشیم و ماموریت‌های دفاع از کشور را با قوت و سرعت بیشتری اجرا کنیم.

در این مراسم علیرضا صباحی فر فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا و عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش حضور داشتند.

منبع: ایرنا

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!