پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۴۸ | ۱۳۹۹/۰۱/۳۰
امشب، دومین بسته حمایتی کرونا واریز می شود
۱۳:۴۸ | ۱۳۹۹/۰۱/۳۰
اجاره خودرو

امشب، دومین بسته حمایتی کرونا واریز می شود

پرشین خودرو: دومین بسته حمایتی کرونا به مبلغ ٢٠٠ تا ۶٠٠ هزار تومان ساعت ٢۴ امشب (شنبه) به حساب سرپرستان خانوار مشمول واریز می شود.

به گزارش پرشین خودرو،  دولت برای حمایت از وضعیت معیشتی افرادی که در جریان ویروس کرونا دچار آسیب شدند، پرداخت نقدی برای سه میلیون نفر که حداقل درآمد را دارند را مصوب کرد.

بر این اساس، قرار شد برای حدود سه میلیون نفر (بین یک تا ۱.۵ میلیون خانوار را تشکیل می‌دهند) مبلغی در چهار ماه پرداخت شود که اولین مرحله واریز آن ساعت ٢۴ روز سه شنبه ٢٧ اسفندماه انجام شد. امشب نیز مرحله دوم واریز خواهد شد.

سخنگوی سازمان برنامه و بودجه اظهار داشت: سه میلیون نفری که فاقد هرگونه درآمد ثابت یا موقت هستند، مستمری بگیر نیستند یا پرداخت کنندگان هیچکدام از صندوق های بیمه نیستند مشمول دریافت بسته حمایتی هستند.

قمصریان افزود: پرداختی به تناسب بعد خانوار است و مبلغی ثابت برای هر نفر نخواهد بود؛ به طوری که برای خانوار تک نفره ۲۰۰ هزار تومان، دو نفره ۳۰۰ هزار تومان، سه نفره ۴۰۰ هزار تومان، چهار نفره ۵۰۰ هزار و پنج نفره و بالاتر ۶۰۰ هزار تومان است.

وی بیان کرد: مرحله کمک بلا عوض دیگر اردیبهشت و خرداد واریز می‌ شود.

سخنگوی سازمان برنامه و بودجه اظهارداشت: کمک ویژه ماه رمضان دوشنبه آینده (یکم اردیبهشت) به حساب سرپرستان حدود ۳ میلیون نفر نیازمند شناسایی شده واریز می‌شود.

منبع: ایرنا

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!