یكشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۱۱ | ۱۳۹۹/۰۱/۳۱
شرط بازگشایی نماد سایپا و ایران خودرو چیست؟
۱۱:۱۱ | ۱۳۹۹/۰۱/۳۱
اجاره خودرو
رئیس اداره نظارت بر ناشران گروه صنعتی بورس پاسخ می دهد:

شرط بازگشایی نماد سایپا و ایران خودرو چیست؟

پرشین خودرو: رئیس اداره نظارت بر ناشران گروه صنعتی و معدنی سازمان بورس و اوراق بهادار شرط بازگشایی نمادهای سایپا و ایران خودرو در بازار بورس را اعلام کرد.

به گزارش پرشین خودرو، علی‌ اکبر خادم، با بیان این مطلب گفت: طبق ضوابط و مقررات، بازگشایی نماد شرکت ها بعد از افزایش سرمایه بیش از 200 درصدی منوط به ثبت سرمایه جدید در اداره ثبت شرکت ها است.

وی اظهار داشت: ایران خودرو و ساپیا، هنوز به دلیل لزوم اخذ مجوز از سازمان خصوصی سازی و عدم برگزاری جلسات به علت شرایط کرونایی، نتوانسته اند مجوز لازم را دریافت کنند.

 

بازار بورسبه گفته خادم، بازگشایی نمادهای خودرو(ایران خودرو) و خساپا(سایپا) مشروط به دریافت مجوز سازمان خصوصی سازی و سپس ثبت سرمایه جدید در اداره ثبت شرکت ها است.

رئیس اداره نظارت بر ناشران گروه صنعتی و معدنی سازمان بورس اضافه کرد: هر زمان این فرایند طی شود با توجه به نبود ابهامی در اطلاعات در اولین فرصت زمینه بازگشایی نماد این دو شرکت فراهم خواهد شد.


همچنین ابوالقاسم شمس جامخانه عضو هیات عامل سازمان خصوصی سازی و معاون شرکت ها و قیمت گذاری بنگاه ها با تایید سخنان رئیس اداره نظارت بر ناشران گروه صنعتی سازمان بورس خاطرنشان کرد: فردا دوشنبه، جلسه هیات واگذاری برگزار و مصوبه لازم برای صدور مجوز افزایش سرمایه ایران خودرو و سایپا صادر می شود تا به سرعت فرایند ثبت در اداره شرکت ها فراهم شود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!