یكشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۲۹ | ۱۳۹۹/۰۲/۰۱
شهریه سرویس مدارس به کجا رسید؟
۱۵:۲۹ | ۱۳۹۹/۰۲/۰۱
اجاره خودرو

شهریه سرویس مدارس به کجا رسید؟

پرشین خودرو: مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تهران گفت: مرجع تصمیم‌گیری در مورد شهریه سرویس مدارس کارگروه ماده ۱۸ تهران است.

به گزارش پرشین خودرو، علیرضا قنادان دبیرکارگروه ماده 18 تهران و مدیرعامل سازمان تاکسیرانی پایتخت، درباره شهریه سرویس مدارس با توجه به تعطیلی ناشی از شیوع کرونا اظهار داشت: با تعطیلی مدارس خانواده‌ها نگرانی و دغدغه‌هایی در زمینه شهریه‌های سرویس مدارس دارند چرا که برخی از اولیاء همه شهریه را به صورت کامل ابتدای سال تحصیلی پرداخت کرده بودند.

وی افزود: مرجع تصمیم‌گیری در مورد شهریه مدارس فقط کارگروه ماده 18 تهران است که نماینده آموزش و پرورش، نماینده انجمن اولیا و مربیان و نماینده شهرداری (تاکسیرانی) عضو این کارگروه هستند.

 

شهریه سرویس مدارس

 

دبیرکارگروه ماده 18 تهران و مدیرعامل سازمان تاکسیرانی پایتخت با اشاره به اینکه تا کنون دو جلسه کارشناسی در مورد تعیین تکلیف شهریه مدارس برگزار شده است گفت:‌ در طول روزهای گذشته جلسات کارشناسی و رایزنی‌های مختلفی در مورد آثار و ابعاد مختلف مالی، حقوقی و عملیاتی شیوع کرونا بر ادامه سرویس مدارس سال جاری برگزار شده و مقرر شد مصوبه کار گروه در این زمینه به زودی در قالب اطلاعیه‌ای اعلام می‌شود.

قنادان گفت: با توجه به آنکه قرار بود ستاد ملی فرماندهی مقابله با کرونا در خصوص وضعیت فعالیت مدارس در سال تحصیلی 99- 98 طی این هفته تصمیم‌گیری کند، مقرر شد تعیین تکلیف نهایی در خصوص سرویس مدارس نیز بر همان اساس انجام و اطلاع رسانی شود.

وی خاطرنشان کرد: سال گذشته بیش از 30 هزار سرویس مدرسه در پایتخت فعال بوده‌اند.

منبع: فارس

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!