پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۲۵ | ۱۳۹۹/۰۲/۰۱
کدملی رانندگان جایگزین کارت هوشمند شد
۱۶:۲۵ | ۱۳۹۹/۰۲/۰۱
اجاره خودرو

کدملی رانندگان جایگزین کارت هوشمند شد

پرشین خودرو: از تاریخ ۳۱ اردیبهشت ماه سال جاری تمام اطلاعات رانندگان و فرآیند حمل و نقلی بر اساس کد ملی راننده انجام خواهد شد.

به گزارش پرشین خودرو، رضا شیرین‌زاده روز دوشنبه افزود: این اقدام با هدف صرفه‌جویی در مصرف کاغذ و در راستای تحقق کامل اهداف دولت الکترونیک صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه از این تاریخ چاپ فیزیک‌ کارت هوشمند حذف و صرفا رسید کارت هوشمند به رانندگان و ناوگان ارائه خواهد شد، اضافه‌کرد: از آنجایی که لوازم چاپ کارت هوشمند از خارج وارد می‌شد و فیزیک کارت هوشمند نیز هیچگونه الزام و استفاده‌ای نداشته ، لذا در راستای استفاده از حداکثر توان تولیدی و خدمتی کشور و همچنین حمایت از کالای ایرانی کلیه فرآیند صدور اسناد حمل ونقل بصورت الکترونیکی و صرفا بر اساس شماره هوشمند انجام خواهد شد.

حمل و نقل جاده ای

 

او به فعالیت ۸۷ شرکت حمل و نقل کالا و ۵۴ شرکت مسافری در استان اردبیل اشاره کرد و گفت: ۱۱ هزار و ۲۷۴ راننده در حوزه کالا و ۲ هزار و ۵۲۲ راننده نیز در حوزه مسافر به مردم استان خدمات‌رسانی می‌کنند.

شیرین‌زاده به فعالیت و خدمات‌رسانی هشت هزار و ۹۰۰ دستگاه ناوگان در حوزه کالا و مسافر در استان اردبیل اشاره کرد و افزود: سال گذشته بیش از سه میلیون و ۶۷۶ هزار تن کالا و یک میلیون و ۹۷۳ هزار و ۶۵۳ نفر مسافر در استان جابجا شده است.

منبع: ایرنا

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!