یكشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
پرشین خودرو
read main data
۱۱:۲۵ | ۱۳۹۹/۰۲/۰۲
دستورالعمل سوخت‌گیری بازتعریف شود
۱۱:۲۵ | ۱۳۹۹/۰۲/۰۲
اجاره خودرو

دستورالعمل سوخت‌گیری بازتعریف شود

پرشین خودرو: یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: دستورالعمل نیروی کمکی برای جایگاه داران در نظر گرفته شود تا افراد زیادی با نازل های سوخت گیری در تماس نباشند.

به گزارش پرشین خودرو، اسدالله قره خانی، با تاکید بر ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی در پمپ بنزین ها، بیان کرد: بر اساس گزارشات، جایگاه های سوخت یکی از مراکز پرخطر از لحاظ انتقال ویروس کرونا به وسیله تماس افراد متعدد با نازل های سوخت‌گیری، کارت سوخت و پول نقد است و این روزها که تردد خودروهای شخصی نیز در سطح شهر افزایش یافته است کماکان جایگاه ها می توانند مراکز اصلی انتقال این ویروس باشند.

وی در ادامه اظهار کرد: متاسفانه ما پیش از این هم شاهد بودیم که پروتکل ها به صورت دقیق اجرایی نمی شد و حال آنکه میزان سوخت گیری در جایگاه ها افزایش یافته است، یقینا پروتکل ها به طور صحیح اجرایی نمی شود. بنده خودم چند روز پیش در یک جایگاه بین راهی شاهد بودم که از دستکش استفاده نمی شد و علت را نیز گرانی و کمبود دستکش عنوان کردند.

سوختگیری

 

این عضو کمیسیون انرژی مجلس تصریح کرد: بهترین راهکار این است که استانداردهای سوخت گیری بازتعریف شود و شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی دستور العملی صادر کرده و نیروی کمکی برای جایگاه های سوخت در نظر گیرد تا افراد مجبور نشوند خودشان سوخت گیری کرده و به نازل ها دست بزنند.

قره‌خانی در پایان گفت: تنها راه در شرایط کنونی افزایش تعداد نیروهای جایگاه هاست. اینگونه، تماس با نازل ها کاهش می یابد و سرعت و میزان سوخت گیری نیز بیشتر می شود که به نفع جایگاه داران نیز هست.

منبع: ایسنا

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!