پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۴۵ | ۱۳۹۹/۰۲/۰۲
تذکر به وزیر درباره حقوق کارکنان خودروسازی
۱۵:۴۵ | ۱۳۹۹/۰۲/۰۲
اجاره خودرو

تذکر به وزیر درباره حقوق کارکنان خودروسازی

پرشین خودرو: یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی خواستار رسیدگی به موضوع اعتراض کارکنان زیر مجموعه خودروسازی در خصوص پرداخت نصف حقوق فروردین ماه شد.

به گزارش پرشین خودرو، علی بختیار در تذکر شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر صنعت، گفت: با توجه به این که در شرایط کنونی، شرایط سختی برای کارگران وجود دارد بنا بر اعلام واصله برخی از شرکت‌های پیمانکاری زیر مجموعه خودروسازی همچون سایپا و ایران خودرو قصد دارد حقوق فروردین ماه کارکنان خود را به صورت نصف پرداخت کنند.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار افزود: در شهرستان گلپایگان برخی از کارکنان این شرکت‌های زیر مجموعه به این وضعیت اعتراض دارند. تقاضا می‌شود وزیر صنعت این موضوع را با جدیت دنبال کند.

کارکنان خودروسازی

این عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر نیرو تذکر داد: در ادغام شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی به کارکنان روستایی اجحاف می‌شود که لازم است با آنها قرارداد مدت معین و تمام وقت منعقد شود.

نماینده مردم گلپایگان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: منابع سد خوانسار از محل مدیریت بحران به میزان ۲۰ میلیارد تومان تامین شده، هر چه سریعتر عملیات ساخت و ساز آن آغاز شود.

منبع: ایسنا

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!