جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۱۸ | ۱۳۹۹/۰۲/۰۳
معرفی سرویس VIP خرید «ب‌ام‌و» و «مینی»
۱۳:۱۸ | ۱۳۹۹/۰۲/۰۳
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

معرفی سرویس VIP خرید «ب‌ام‌و» و «مینی»

پرشین خودرو: پرشیا خودرو، سرویس VIP خرید محصولات ب‌ام‌و و مینی را برای یک خرید امن و مطمئن آغاز کرد. در این طرح خودروهای ویژه این شرکت، علاقه‌مندان به خرید محصولات را به شکل VIP تا نمایندگی‌ها همراهی کرده و در نهایت به منزل باز می‌گردانند.

به گزارش پرشین خودرو، پرشیا خودرو از مدتی قبل و همزمان با شروع کرونا در کشور، طرح‌های متنوع خرید و فروش و خدمات پس از فروش غیر حضوری را به اجرا گذاشته است و اکنون با معرفی سرویس VIP خرید محصولات ب‌ام‌و و مینی، گام دیگری در گسترش خدمات غیر حضوری و کاهش ترددهای شهری برداشته است.

در سرویس VIP خرید محصولات ب‌ام‌و و مینی، خودروهای ویژه‌ای تدارک دیده شده است که علاقه‌مندان به خرید این خودروها را به صورت VIP از درب منزل یا محل کار تا نمایندگی مورد نظر منتقل کرده و باز می‌گردانند.

این خودروها بر اساس پروتکل‌های وزارت بهداشت و سازمان بهداشت جهانی ضدعفونی شده‌اند و امکانات بهداشتی از قبیل ماسک و دستکش و محلول ضدعفونی نیز در بد ورود، در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد ضمن آنکه پرسنل نیز با آموزش‌های بهداشتی در محل حاضر می‌شوند.

 

پرشیا خودروتمامی این اقدامات، در راستای افزایش ایمنی و سلامت خانواده بزرگ پرشیاخودرو انجام می‌گیرد تا مشتریان محترم بتوانند با اطمینان خاطر و آسودگی، خودرو مورد نظر خود را بازدید و خرید کنند.

علاقه‌مندان به بهره‌مندی از سرویس می‌توانند با مراجعه به وبسایت BMWLAND.ir به عنوان مرجع فروش خودروهای کارکرده ب‌ام‌و و مینی در ایران مراجعه کرده و فرم مورد نظر را تکمیل کنند تا کارشناسان پرشیا خودرو جهت هماهنگی با آن‌ها تماس بگیرند.

همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی، امکان تماس با پیش شماره 021 تهران و تلفن ۴۵۹۱ داخلی 144 و 147 نیز فراهم شده است.

سرویس VIP خرید محصولات ب‌ام‌و و مینی، بخشی از اقدامات پرشیا خودرو در راستای کاهش نیاز به حضور مالکین و علاقه‌مندان این خودروها در نمایندگی‌ها است تا در کنار سرویس‌های خدمات پس از فروش در منزل، حمل رایگان خودرو تا محل نمایندگی‌ها، سرویس فروش خودرو از منزل و سایر خدماتی که با شعار “جایگاه شما را می‌دانیم” به زودی معرفی می‌شود، پرشیاخودرو را به پیشگام ارائه خدمات غیر حضوری در بازار تبدیل کند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!