پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۴۳ | ۱۳۹۹/۰۲/۰۴
ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی در جایگاه‌ سوخت
۰۹:۴۳ | ۱۳۹۹/۰۲/۰۴
اجاره خودرو

ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی در جایگاه‌ سوخت

پرشین خودرو: در مکان‌هایی نظیر جایگاه‌های سوخت که تجمع افراد بالاست رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای قطع زنجیره انتقال کرونا ضروری است.

به گزارش پرشین خودرو، حسن بهرام نیا، با اشاره به ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی در جایگاه‌های سوخت بیان کرد: با توجه به اینکه یکی از راه‌های قوی انتقال ویروس کرونا از طریق رعایت نکردن فاصله اجتماعی است، ضرورت دارد که همه آحاد جامعه در این روزها که تردد در سطح شهرها افزایش یافته است رعایت پروتکل های بهداشتی را در اولویت قرار دهند.

وی در ادامه اظهار کرد: باید به نظرات صاحب نظران، متخصصان و پزشکان که بر گرفته از علم و حوزه کاری تخصصی این افراد است، توجه کنیم. پروتکل‌ها از سوی ستاد ملی کرونا اعلام شده که برگرفته از مطالب علمی و تجربی است فلذا رعایت این پروتکل ها برای حفظ سلامت جامعه ضروری است.

 

جایگاه سوخت

 

نماینده مردم نهاوند در مجلس تصریح کرد: در مکان‌هایی نظیر جایگاه‌های سوخت که تجمع افراد بالاست رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای قطع زنجیره انتقال ضروری است. مردم باید در مکان های شلوغ از دستکش و ماسک استفاده کرده و به رعایت فاصله اجتماعی توجه داشته باشند.

وی در ادامه تاکید کرد: در جایگاه‌های سوخت نیز باید دستکش در اختیار مراجعه کنندگان قرار گیرد. پمپ بنزین‌ها یکی از مناطق پرخطرهستند و مردم باید به طور جدی به رعایت پروتکل‌های بهداشتی توجه کنند.

منبع: ایسنا

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!