چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۰:۱۵ | ۱۳۹۹/۰۲/۰۶
اجرای طرح ترافیکی جدید بررسی می‌شود
۱۰:۱۵ | ۱۳۹۹/۰۲/۰۶
اجاره خودرو

اجرای طرح ترافیکی جدید بررسی می‌شود

پرشین خودرو: رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران از بررسی اجرای طرح ترافیکی جدید و رایگان شدن عوارض طرح ترافیک برای تاکسی‌های اینترنتی و آژانس‌ها در جلسه ویژه این کمیسیون خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، محمد علیخانی رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران درباره وضعیت ترافیک در پایتخت اظهار داشت: شهروندان در پایتخت هر چه بیشتر باید از ترددهای غیرضروری پرهیز کنند تا ترافیک کاهش و شکست ویروس کرونا هر چه سریع‌تر انجام گیرد.

وی افزود: فردا در جلسه ویژه کمیسیون، با حضور کارشناسان و اصناف فعال در پایتخت راهکارهای جدید در شرایط کنونی برای برون رفت از وضعیت ترافیکی مورد بحث و گفت‌و‌گو قرار می‌گیرد.

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران ادامه داد: اجرای طرح زوج و فرد همچنین همزمان آزاد و رایگان شدن ورود تاکسی‌های اینترنتی و آژانس‌ها در محدوده طرح ترافیک و طرح کاهش آلودگی هوا از جمله راهکارهای مقابله با ترافیک پایتخت در شرایط کنونی است.

 

محمد علیخانی

علیخانی خاطر نشان کرد: موارد پیشنهادی پس از بررسی و تایید در کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر، برای تصویب به مراجع دیگر ارسال می‌شود.

انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران نیز درباره ترافیک تهران طی هفته گذشته تاکنون گفت: ترافیک روزهای اخیر به میزان ۷۵ درصد روزهای مشابه سال گذشته رسیده است که قابل توجه است. باید همکاری مردم را باید جلب کنیم، اگر روند روزهای اخیر در استان تهران ادامه یابد و شرایط موج بیماری صورت گیرد همه گشایش‌های صورت گرفته لغو و برای اِعمال محدودیت‌ها اقدام می‌شود.

منبع: فارس

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!