پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۳۵ | ۱۳۹۹/۰۲/۰۶
۸۰ درصد فعالیت ایرلاین‌ها با شیوع کرونا کاهش یافت
۱۳:۳۵ | ۱۳۹۹/۰۲/۰۶
اجاره خودرو

۸۰ درصد فعالیت ایرلاین‌ها با شیوع کرونا کاهش یافت

پرشین خودرو: به دلیل شیوع بیماری کرونا، صنعت حمل و نقل هوایی کشور با ۲۰ درصد ظرفیت خود فعالیت می‌کند.

به گزارش پرشین خودرو، سیدهادی بهادری اظهار کرد:‌ صنعت هوایی کشور به دلیل شیوع بیماری کرونا با مشکلات بسیاری مواجه شده است. از این رو یکی از بخش هایی که در این شرایط باید توسط دولت حمایت شود، حوزه حمل و نقل هوایی کشور است.

وی با اشاره به کاهش قابل ملاحظه درآمد ایرلاین‌ها ادامه داد: این شرکت ها با مشکلات اقتصادی بسیاری مواجه هستند، هرچند که ایرلاین ها پیش از شیوع بیماری کرونا نیز مشکلات متعددی داشتند، اما شیوع این بیماری مشکلات را افزایش داده است.

 

ایرلاین ها

وی تصریح کرد: بر اساس آمارها به دلیل شیوع بیماری کرونا، صنعت حمل و نقل هوایی کشور تنها با 20 درصد از ظرفیت خود فعالیت می کند و این مسئله به معنای ضرر اقتصادی هنگفت برای ایرلاین ها در دو ماهه اخیر است، ماه هایی که بیشتری درآمد را همواره نصیب شرکت ها می کرد.

عضو کمیسیون عمران مجلس تأکید کرد: دولت به دنبال آن است که اعتباری قابل توجهی را برای حمایت از بخش های اقتصادی کشور اختصاص دهد، از این رو قطعاً نباید در این عرصه از حمایت از صنعت حمل و نقل هوایی کشور غافل شد، امیدوارم با حمایت دستگاه های اجرایی ایرلاین ها پس از مدیریت بیماری کرونا در مسیر پیشرفت و شکوفایی حرکت کنند.

منبع: تسنیم

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!