پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۴۲ | ۱۳۹۹/۰۲/۰۷
وضعیت تردد ساکنین محدوده طرح ترافیک در سال 99
۱۱:۴۲ | ۱۳۹۹/۰۲/۰۷
اجاره خودرو

وضعیت تردد ساکنین محدوده طرح ترافیک در سال 99

پرشین خودرو: مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیکی نحوه تردد ساکنان طرح ترافیک را بعد از آغاز طرح ترافیک اعلام کرد.

به گزارش پرشین خودرو، عمار سعیدیان‌فر درباره وضعیت تردد ساکنین محدوده طرح ترافیک بعد از آغاز اجرای این طرح در سال جاری اظهار کرد: ساکنین محدوده طرح در سال گذشته قبل از ساعت 8:30 یک خروج و بعد از ساعت 17 یک ورود رایگان به محدوده داشتند اما با توجه به مصوبه جدید شورای ترافیک، ساعت 8:30 به 9 و ساعت 17 به 16 تغییر یافته است.

وی افزود: اگر ساکنان طرح در این بازه‌ها، ترددی داشته باشند باید 50 درصد تعرفه طرح ترافیک یا آلودگی هوا را بپردازند که هزینه نهایی آن به زمان اوج ترافیک و نوع معاینه فنی آنها بستگی دارد.

 

طرح ترافیک

 

مدیر واحد ساماندهی محدوده‌‌ها و طرح‌های ترافیکی شهرداری تهران تصریح کرد: مالکان باید عوارض نوسازی، خودرو و پسماند خود را بپردازند، مستأجران ساکن در این محدوده نیز باید نسبت به پرداخت عوارض مذکور اقدام کنند و چنانچه اجاره‌نامه‌شان رو به اتمام است باید برگه تمدیدشده آن را به دفاتر خدمات الکترونیک ارائه دهند.

سعیدیان‌فر خاطرنشان کرد: به هر بلوک یا آپارتمان که سند مجزا دارد، این تخفیف تعلق می‌گیرد به‌عنوان مثال اگر یک ساختمان هشت‌طبقه هشت‌واحدی، سندهای مجزا داشته باشد، به‌ازای هر یک از سندها، تخفیف تردد و یک ورود و خروج رایگان تعلق می‌گیرد.

منبع: تسنیم

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!