یكشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۵۴ | ۱۳۹۹/۰۲/۰۸
پیشنهاد افزایش اعتبار وکالت نامه‌های فروش خودرو
۱۲:۵۴ | ۱۳۹۹/۰۲/۰۸
اجاره خودرو

پیشنهاد افزایش اعتبار وکالت نامه‌های فروش خودرو

پرشین خودرو: معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا گفت: موضوع اعتبار و مدت زمان محدود وکالتنامه ها را به ستاد ملی مبارزه با کرونا اعلام کرده‌ ایم , امیدواریم تصمیم خوبی گرفته شود.

به گزارش پرشین خودرو، سرهنگ عین الله جهانی معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا با اعلام خبر فوق اظهار داشت: در بحث وکالت نامه‌ها پلیس با ستاد ملی مبارزه با کرونا مکاتبه کرده و امیدواریم به زودی این مسائل در ستاد مطرح و تصمیم گیری شود; چرا که زمان وکالتنامه‌ها محدود بوده و اعتبار آن‌ها در روز‌های پایانی است.

سرهنگ جهانی افزود: با توجه به اینکه در ستاد ملی مبارزه با کرونا رئیس جمهور و نمایندگان قوه قضائیه حضور دارند، امیدواریم تصمیم خوبی در این خصوص گرفته شود.

 

سرهنگ عین اله جهانی

 

وی گفت: پلیس راهنمایی از ۳ سال پیش به مردم اعلام کرد که وکالتی خرید و فروش نکنند. اگر ماشین را به فرد دیگری بفروشیم و فرد مورد نظر با پلاک تردد، تخلف، جرم یا جنایتی کند؛ فروشنده ماشین پاسخگوست، زیرا پلاک آن وسیله نقلیه، پلاک خود فرد است.

معاون اجتماعی راهور ناجا تصریح کرد:حتی قبل از شیوع بیماری ویروس کرونا و تعطیلی مراکز تعویض پلاک به مردم ابلاغ کردیم که وکالتی خرید و فروش نکنند و اگر وکالت نامه ای تنظیم شد، حتما مدت اعتبار آن حداقل سه ماهه تنظیم شود اما متاسفانه برخی از فروشندگان و خریداران این موضوع را رعایت نکردند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!