پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۱۲ | ۱۳۹۹/۰۲/۰۸
میورا ، یکی از خاص ترین خودروهای جهان
۱۳:۱۲ | ۱۳۹۹/۰۲/۰۸
اجاره خودرو

میورا ، یکی از خاص ترین خودروهای جهان

پرشین خودرو: میورا از سال 1966 تا 1973 روی خط تولید لامبورگینی قرار داشت و در مجموع 764 دستگاه از آن ارائه شد. طراح این خودرو نیز کسی نبود جز مارچلو گاندینی از مجموعه فوق حرفه ای برتونه.

به گزارش پرشین خودرو، هنگامی که درباره اولین سوپراسپرت های جهان صحبت می کنیم، باتوجه به نظرات و سلایق مخاطب معمولا 2 گزینه بیشتر مورد تاکید قرار می گیرند! یکی مرسدس بنز 300 اس ال  و دیگری میورا از لامبورگینی که جز خاص ترین خودروهای جهان محسوب می شود.

لامبورگینی برای میورا از موتور 4 لیتری 12 سیلندر استفاده کرد که این مجموعه با یک جعبه دنده 5 سرعته دستی هماهنگ شد. از منظر ابعاد نیز این خودرو با وزن خالص 1292 کیلوگرم؛ برابر با 4360 میلیمتر در طول، 1760 میلیمتر در عرض و 1050 میلیمتر در ارتفاع توسعه یافت. فاصله بین محورهای آن برابر با 2500 میلیمتر است.

 

لامبورگینی میورا


اخیرا تصاویری از یک نمونه بسیار کمیاب از یک دستگاه میورا که فرمان آن در سمت راست قرار دارد، منتشر شده که برای مراحل پولیش حرفه ای و اجرای پوشش محافظتی روی رنگ بدنه در اختیار مجموعه توپاز قرار گرفته است.
این خودرو در سال 1971 تولید شده و در واقع یک نسخه پرفرمنس از میورا محسوب می شود زیرا پیشرانه آن 380 اسب بخار خروجی دارد اما مدل های استاندارد میورا 345 اسب بخار خروجی دارند.

همچنین در قسمت بدنه نیز مدل فندرهای(گلگیر) پهن تری نسبت به مدل استاندارد دارد.
 

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!