دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۴۲ | ۱۳۹۹/۰۲/۰۸
تردد بیش از ۵ میلیون مسافر با مترو از ابتدای سال
۱۵:۴۲ | ۱۳۹۹/۰۲/۰۸
اجاره خودرو

تردد بیش از ۵ میلیون مسافر با مترو از ابتدای سال

پرشین خودرو: مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران از تردد بیش از ۵ میلیون مسافر با مترو از ابتدای سال جاری خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، فرنوش نوبخت مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران، درباره آمار مسافران در مترو با توجه به شیوع کرونا اظهار داشت: از ابتدای سال جاری بیش از 5 میلیون مسافر از طریق مترو جابه‌جا شده‌اند و طی روزهای اخیر تعداد مسافران نسبت به هفته گذشته افزایش یافته است.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر روزانه بیش از 500 هزار نفر از مترو استفاده می‌کنند، گفت: در ایام نوروز روزانه 100 هزار نفر، مسافر مترو بودند که اکنون آمار افزایش یافته البته به آمار مدت مشابه سال پیش نرسید است.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران ادامه داد: شرکت مترو به صورت 100درصدی استفاده از قطارهای مترو را مدنظر قرار داده ولی باید توجه داشت علیرغم این مسأله ساعت 7 تا 8 صبح و 1:30 تا 14 پیک مسافر را در مترو شاهد هستیم.

 

مترو


نوبخت با تأکید بر ضرورت استفاده از ماسک در مترو توسط مسافران گفت: اگر شهروندان زمان سفرهایشان را مدیریت نکنند رعایت فاصله اجتماعی سخت و غیرممکن است بنابر این باید این مسأله نیز مدنظر شهروندان قرار گیرد البته ما سرفاصله حرکت قطارها را در خطوط مختلف کاهش داده‌ایم.

وی درباره دستفروشان مترو گفت: دستفروشی در مترو ممنوع است و شرکت بهره‌برداری با همکاری پلیس با افرادی که اقدام به دستفروشی در مترو کنند برخورد کرده و بساط آنها را جمع می‌کنند ولی باید توجه داشت اگر خریدی از این افراد انجام نگیرد دستفروشان در مترو حضور نمی‌یابند.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران گفت: البته در شرایطی که کرونا شیوع پیدا کرده مسافران کمتر از دستفروشان خرید می کنند و باید به این نکته توجه داشت که مسأله دستفروشی باید به صورت اجتماعی برطرف شود.

منبع: فارس

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
متروکرونا
نظر بینندگان
!
!
!