پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۵۰ | ۱۳۹۹/۰۲/۰۸
طرح استفاده از اسکوتر برقی در تهران
۱۵:۵۰ | ۱۳۹۹/۰۲/۰۸
اجاره خودرو

طرح استفاده از اسکوتر برقی در تهران

پرشین خودرو: شهردار منطقه ۲ از شروع به کار ۲۰۰ دستگاه اسکوتر برقی در آینده نزدیک خبرداد.

به گزارش پرشین خودرو، رسول کشت پور شهردار منطقه ۲ با اشاره به رویکرد مدیریت منطقه در استفاده از تکنولوژی‌های نوین و توسعه حمل و نقل عمومی پاک گفت: توسعه حمل و نقل عمومی پاک و انسان محور از جمله برنامه‌هایی است که می‌تواند تا حد قابل توجهی در کاهش آلودگی هوا و ترافیک تأثیرگذار باشد.

وی افزود: بر همین اساس در تداوم توسعه مسیر دوچرخه سواری، طرح شروع به کار اسکوتر برقی برای نخستین بار در تهران در منطقه ۲ انجام می‌شود.

به گفته کشت پور این طرح با ۲۰۰ دستگاه از جدیدترین نسل اسکوتر برقی توسط بی دود به صورت پایلوت در سعادت آباد و شهرک غرب اجرا می‌شود.

 

اسکوتر برقی

شهردار منطقه ۲ گفت: با توجه به ویژگی‌های جغرافیایی و شیب معابر در برخی از خیابان‌های منطقه، دوچرخه سواری برای شهروندان را دشوار کرده است که این مشکل به زودی با ورود اسکوتر برقی رفع خواهد شد.

وی گفت: ایجاد زیرساخت مناسب جهت استفاده از دوچرخه و تکنولوژی‌های جدید در حمل و نقل عمومی راهکار حرکت شهر تهران به سمت حمل و نقل عمومی پاک است.

کشت پور در ادامه با اشاره به اینکه منطقه ۲ با راه اندازی ۲۷ ایستگاه دوچرخه‌های بی دود و توسعه مسیر دوچرخه سواری پیشگام در توسعه حمل و نقل عمومی پاک است گفت: با توجه به سهم ۴۰ درصدی منطقه از دوچرخه‌های اشتراکی توانسته‌ایم نقش مؤثری در توسعه حمل و نقل پاک و انسان محور داشته باشیم.

منبع: مهر

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!