پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۱۶ | ۱۳۹۹/۰۲/۱۰
توقف تولید در سایپاگام پایان یافت
۱۴:۱۶ | ۱۳۹۹/۰۲/۱۰
اجاره خودرو
با حضور رئیس کمیته امداد امام(ره)؛

توقف تولید در سایپاگام پایان یافت

فعالیت شرکت سایپاگام كه در گذشته متوقف شده بود، امروز از سر گرفته شد.

به گزارش پرشین خودرو، سید مرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره)، در مراسم راه‌اندازی مجدد و بازگشایی شركت سایپاگام گفت: گروه خودروسازی سایپا یكی از تولیدكنندگان پویا، زنده و موفق در سطح كشور محسوب می‌شود كه با استفاده از ظرفیت‌های موجود در داخل، رونق تولید را محقق كرده است.

وی تصریح كرد: ابتكار مدیریت گروه خودروسازی سایپا در استخدام و اشتغال‌زایی برای مددجویان كمیته امداد امام خمینی(ره) و سایر نهادهای حمایتی كشور، اقدامی ارزشمند و قابل تقدیر است.

به گفته بختیاری، مددجویانی كه به استخدام شركت سایپاگام درآمده‌اند، با كسب آموزش و تخصص لازم در این مجموعه، از نظر بهره‌مندی از حقوق و مزایا، خدمات بیمه درمانی و تكمیلی و سایر مزایای شغلی در شرایط برابر با دیگران هستند.

رئیس كمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: بسیاری از نیروهای انسانی تحت پوشش كمیته امداد و بهزیستی تحصیلات و مهارت‌های فنی بالایی دارند و مدیریت گروه خودروسازی سایپا با شناخت این موضوع و در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی خود، نسبت به این حركت خداپسندانه اقدام كرده است.

بختیاری تاكید كرد: سایپا با به‌كارگیری این نیروهای انسانی جوان و توانمند، ضمن توسعه اشتغال كشور، بهترین روش را برای جهش تولید برگزیده است.

سیدجواد سلیمانی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا نیز در این مراسم گفت: یكی از مسئولیت‌های اجتماعی مهم سایپا، برداشتن گام‌های اساسی در زمینه اشتغال‌زایی و توسعه تولید در كشور است كه بازگشایی مجدد شركت سایپاگام با تكیه بر نیروی انسانی متشكل از مددجویان كمیته امداد و بهزیستی از جمله این اقدامات است.

وی افزود: فعالیت سایپاگام كه در گذشته متوقف شده بود، امروز از سر گرفته شده و در آینده با همكاری كمیته امداد امام خمینی(ره)، سازمان بهزیستی و سایر نهادهای حمایتی در زمینه تأمین نیروی انسانی توانمند، میزان اشتغال‌زایی و تولید آن افزایش خواهد یافت.

براساس این گزارش، از ۲۵۰ نفر نیروی انسانی شاغل در شركت سایپاگام، ۱۵۲ نفر از مددجویان تحت پوشش كمیته امداد، سازمان بهزیستی و سایر نهادهای حمایتی هستند كه روزانه ۳۰۰ ست كامل دسته‌سیم خودرو تولید می‌كنند.

براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در گروه سایپا قرار است ظرفیت تولید این شركت تا پایان امسال به روزانه ۱۰۰۰ ست دسته سیم خودرو افزایش یابد كه به موازات آن، نیروی انسانی شاغل در این شركت نیز با همكاری كمیته امداد و بهزیستی به ۶۰۰ نفر افزایش خواهد یافت.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
سایپاگام
نظر بینندگان
!
!
!