چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۳:۱۸ | ۱۳۹۹/۰۲/۱۳
راهکار تویوتا برای حفاظت از کادر درمانی ژاپن در برابر وبروس کرونا
۰۳:۱۸ | ۱۳۹۹/۰۲/۱۳
اجاره خودرو
/اختصاصی/

راهکار تویوتا برای حفاظت از کادر درمانی ژاپن در برابر وبروس کرونا

تویوتا برای حفاظت از کادر پزشکی و درمانی ژاپن در برابر ویروس کرونا، خودروی ویژه ای بر پایه ون هایس را برای انتقال بیماران آلوده به کرونا به یکی از دانشگاه های ژاپن اهدا کرد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، بعد از شیوع ویروس کرونا در جهان از اوایل سال میلادی و فشار زیاد ناشی از هجوم بیماران به مراکز درمانی، شرکت های بسیاری از جمله خودروسازان تلاش کردند تا در حد توان خود باری از دوش کادر درمان بردارند.

خودروسازان از اولین مراحل فراگیری این ویروس تلاش کردند تا با تولید ماسک و شیلد های محافظ و دستگاه ونتیلاتور ( تنفس مصنوعی) مسئولیت اجتماعی خود را انجام دهند.

در این میان تویوتا پا را فراتر گذاشته است و با تغییر کاربری یک دستگاه تویوتا هایس، فضایی ایمن را برای جابجایی امن بیماران مبتلا به ویروس کرونا فراهم کرده است.

 

هایسبا وجود اینکه ژاپن نسبت به بسیاری از کشورهای دیگر در کنترل این ویروس موفق تر عمل کرده است اما تویوتا وعده داد تا تولید این خودروی ویژه را در روزهای آینده افزایش دهد.

 

هایساین آمبولانس که بر پایه ون هایس ساخته شده است با جدا کردن فضای راننده از بیمار از ابتلای کادر درمانی جلوگیری خواهد کرد.

ون هایس ویژه انتقال بیماران مبتلا به کرونا به سیستم تهویه ویژه ای تجهیز شده است که هوای داخل کابین را به سرعت جابجا می کند تا قطرات تنفسی ناشی از حضور بیماران کرونا در داخل کابین به کمترین میزان کاهش پیدا کند.
تویوتا در فاز نخست یک دستگاه ون هایس را به دانشگاه Showa اهدا کرده است.

 

خبرنگار: فرشید آصفی

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!