دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۵۲ | ۱۳۹۹/۰۲/۱۳
مرحله دوم طرح جداسازی در ۱۵ هزار تاکسی اجرا می‌شود
۱۲:۵۲ | ۱۳۹۹/۰۲/۱۳
اجاره خودرو

مرحله دوم طرح جداسازی در ۱۵ هزار تاکسی اجرا می‌شود

مرحله دوم طرح رایگان جداسازی رانندگان از مسافران به منظور کاهش شیوع کرونا در ۱۵ هزار دستگاه تاکسی انجام خواهد شد.

به گزارش پرشین خودرو، علیرضا قنادان، مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی تهران با اعلام اینکه طرح جداسازی رانندگان از مسافران در سه هزار دستگاه تاکسی به پایان رسیده است، افزود: کارشناسان بعد از اتمام مرحله نخست، آغاز به بررسی و دریافت بازخورد‌ها از این طرح کردند؛ طبق نظرسنجی‌ها تاکسیرانان از این طرح استقبال بسیاری داشته‌اند که بر همین اساس اجرای طرح ادامه خواهد داشت.

قنادان درباره چگونگی تأمین صفحه‌های جداساز، گفت: در شروع طرح، یک کارگاه با ظرفیت تولید حداکثر ۱۵۰ جداساز در روز فعالیت داشت که در حال حاضر به سه کارگاه افزایش پیدا کرده است؛ تعداد کارگاه‌های تولید کننده صفحه‌های جداساز باید افزایش پیدا کنند تا روند اجرای طرح افزایش یابد.

به گفته مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی تهران، صفحه‌های جداساز حداقل تا یک سال دوام خواهند داشت و رانندگان به راحتی می‌توانند آن‌ها را چندبار جمع آوری و نصب کنند.

 

طرح جداسازی در ۱۵ هزار تاکسی

قنادان در ادامه افزود: در مرحله دوم این طرح با همکاری اداره کل پشتیبانی، ۱۵ هزار دستگاه تاکسی به جداساز راننده از مسافر مجهز خواهند شد.

وی درباره یکی دیگر از طرح‌های درحال پیگیری سازمان تاکسیرانی، گفت: قرار است که براساس خوداظهاری رانندگان تاکسی، آن دسته از افرادی که مشکوک به بیماری کرونا هستند، جهت پایش و آزمایش‌های مربوطه به شهر سالم معرفی شوند.

قنادان با بیان اینکه ارسال بسته‌های معیشتی به تاکسیرانان مبتلا به کرونا ادامه دارد، افزود: مرحله اول توزیع بسته‌ها انجام شده است و در هفته جاری مرحله دوم ارسال آغاز می‌شود؛ در مرحله اول توزیع موادضدعفونی کننده و ماسک با توجه به محدودیت در تأمین ملزومات بهداشتی، کالا‌ها به تاکسیرانان آسیب پذیرتر ارسال می‌شد اما درحال حاضر تمامی تاکسیرانان حداقل یک‌بار این ملزومات را دریافت کرده‌اند.

به گفته مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی تهران، در هفته گذشته ۱۵ هزار لیتر موادضدعفونی کننده برای توزیع میان تاکسیرانان تحویل گرفته شد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
تاکسیتاکسیرانی
نظر بینندگان
!
!
!