پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۳۰ | ۱۳۹۹/۰۲/۱۵
مسئولیت بانک‌ها در حمایت از صنعت خودرو بیشتر می ‌شود
۱۰:۳۰ | ۱۳۹۹/۰۲/۱۵
اجاره خودرو
مدیرعامل بانک تجارت در سایپا؛

مسئولیت بانک‌ها در حمایت از صنعت خودرو بیشتر می ‌شود

با وجود محصولات جدید، طرح‌ها و فعالیت‌های بزرگی که برای صنعت خودرو و به خصوص گروه سایپا دیده شده است، مسئولیت بانک‌ها در حمایت از صنعت خودرو بیشتر می‌شود.

به گزارش پرشین خودرو،‌ رضا دولت آبادی مدیرعامل بانک تجارت، با بیان این مطلب گفت: شرایط به وجود آمده به دلیل تحریم و شیوع ویروس کرونا، کار را برای فعالیت صنعت خودرو سخت کرده است، ‌اما با وجود تمام دشواری‌ها، گروه خودروسازی سایپا توانسته گام‌های بزرگی را در جهت توسعه این صنعت بردارد.

وی که در حاشیه بازدید از گروه خودروسازی سایپا سخن می گفت، اظهار داشت: سایپا یکی از مجموعه های مهم نقش آفرین در فعالیت های صنعتی و اقتصاد کشور است؛ لذا خوشحالم از اینکه فرصت بازدید از این مجموعه صنعتی فراهم شد.

 

بازدید مدیرعامل بانک تجارت از سایپا


دولت آبادی افزود: فعالیت گسترده و هدفمند سایپا در توسعه صنعت خودرو کشور می تواند الگویی برای سایر صنایع باشد که با جدیت و برنامه‌ریزی، اهداف خود را عملیاتی کنند.

مدیرعامل بانک تجارت تصریح کرد: با اجرای طرح‌های توسعه‌ای و نیز تولید محصولات جدید، یقینا شاهد رونق صنعت خودرو و تحقق شعار «جهش تولید» در گروه سایپا خواهیم بود.

وی افزود: با وجود محصولات جدید، طرح‌ها و فعالیت‌های بزرگی که برای صنعت خودرو و به خصوص گروه سایپا دیده شده است، مسئولیت بانک‌ها در حمایت از صنعت خودرو بیشتر می‌شود، لذا ضرورت دارد که شبکه بانکی در تأمین نقدینگی واحدهای صنعتی و به خصوص خودروسازان اقدام‌های وسیع تری را انجام دهد.

دولت آبادی در پایان خاطرنشان کرد: ‌بانک تجارت می‌تواند برای کمک به صنعت خودروسازی کشور گام‌های بزرگی را در ارائه خدمات بردارد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!