یكشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۵۹ | ۱۳۹۹/۰۲/۱۵
کروز، محرک صنعت خودرو کشور است
۱۰:۵۹ | ۱۳۹۹/۰۲/۱۵
اجاره خودرو

کروز، محرک صنعت خودرو کشور است

مدیر عامل پتروشیمی خوزستان در بازدید از شرکت کروز، در خصوص راهکارهای تسهیل در تامین مواد اولیه از شرکت پتروشیمی خوزستان، به عنوان یکی از تامین کنندگان مواد اولیه با مدیران این شرکت به بحث و تبادل نظر پرداخت.

به گزارش پرشین خودرو، در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری سال“جهش تولید‌” نام گرفته است، رضا صالح احمدی در نشست با مدیران شرکت کروز، با تاکید بر تنوع و کیفیت محصولات شرکت پتروشیمی خوزستان، با توجه به نیاز تولیدکنندگان داخلی بر تسهیل در روند تامین مواد اولیه مورد نیاز جهت خودکفایی و بی‌نیازی کشور از واردات محصولات مشابه تاکید کرد.

وی گفت: دسترسی آسان، تحویل در کوتاه‌ترین زمان ممکن، تنوع در محصولات بر اساس نیاز مشتریان، حمایت از توسعه صنعت و ایجاد اشتغال و رسیدن به خودکفائی در تامین مواد اولیه، از جمله اهداف این شرکت است.

 

شرکت کروز

 

نادر سخا مدیرعامل شرکت کروز نیز در حاشیه این نشست، به استراتژی این شرکت در خصوص تولید باکیفیت ترین قطعات خودرو و قابل رقابت با مشابه خارجی عرضه شده آن در بازار تاکید کرد و افزود: شرکت کروز از آغاز فعالیت خود در سال 1361 تا کنون با تاکید اجرای سیستم‌های با کیفیت و مطمئن جهت برآورده کردن نیازهای صنایع کشور همگام با استفاده از فرصت‌های موجود، جهت نفوذ به بازارهای صادراتی خارجی کوشیده و تلاش دارد با کنترل مستمر سیستم‌ها و نوآوری در صنعت خودرو، رانندگی را به تجربه‌ای لذت بخش و ایمن برای تمامی خریداران خودرو تبدیل کند.


شرکت کروز بزرگترین و اصلی‌ترین تامین کننده قطعات خودرو در کشور با بیش از 30 سال سابقه درخشان است که در حال حاضر با ایجاد اشتغال برای نزدیک به 12 هزار نفر نیروی انسانی، و توسعه داخلی سازی با استفاده از توان متخصصان داخلی می تواند محرک صنعت خودرو کشور باشد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!