جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۰۱ | ۱۳۹۹/۰۲/۱۵
ابلاغ سیاست نهضت کاهش قیمت تمام شده در ایران خودرو
۱۳:۰۱ | ۱۳۹۹/۰۲/۱۵
اجاره خودرو
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو خبر داد:

ابلاغ سیاست نهضت کاهش قیمت تمام شده در ایران خودرو

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از ابلاغ سیاست نهضت کاهش قیمت تمام شده در این گروه خودروسازی خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، فرشاد مقیمی، با اعلام این خبر گفت: وظیفه و رسالت ایران خودرو تامین نیاز بازار و مشتریان با قیمت معقول و منطقی است، کاهش بهای تمام شده محصول و افزایش عرضه به بازار، ابزارهای تحت اختیار ایران خودرو برای ایجاد تعادل در بازار خودرو است.

وی که در جلسه تودیع و معارفه قائم مقام مالی و اقتصادی ایران خودرو سخن می گفت، اظهار داشت: بخش هایی مانند لجستیک و خرید که نقش قابل توجه و مهمی در کاهش قیمت تمام شده محصول دارند را شناسایی کرده ایم و با تعریف پروژه به دنبال کاهش هزینه در آن هستیم.

 

فرشاد مقیمی در جمع مدیران ایران خودرو


مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو تصریح کرد: برای اجرای سیاست نهضت کاهش قیمت تمام شده محصول 12 پروژه تدوین که شش پروژه در ساپکو و شش پروژه دیگر در ایران خودرو عملیاتی می شود .

مقیمی بیان کرد: نتایج این اقدامات را می توانیم در صورت‌های مالی امسال شاهد باشیم.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو بر تامین منابع مالی نوین و ارزان قیمت تاکید کرد و خاطرنشان ساخت: جریان نقدینگی مستمر برای تولید پایدار درسال جهش تولید صورت گیرد.

مقیمی از مهم‌ترین اقدامات این خودروسازدرسال گذشته را خروج از ماده 141، شفاف سازی فعالیت ها در زنجیره تامین، عدالت در پرداخت ها به قطعه سازان و افزایش شمارگان تولید همگام با ارتقای سطح کیفی محصولات عنوان کرد و اظهار داشت: 500 میلیارد تومان در سال گذشته ازسهام شرکت های غیر استراتژیک واگذارشده که در سال جاری باید با جدیت این امر دنبال شود.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در پایان تاکید کرد: تامین ارز مورد نیاز تولید از محل ارز حاصل از صادرات در دستور کار حوزه مالی و اقتصادی ایران خودرو قرار گیرد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!