جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۱:۲۳ | ۱۳۹۹/۰۲/۱۶
معرفی هامر الکتریکی به تعویق افتاد! + تیزر رسمی جدید
۰۱:۲۳ | ۱۳۹۹/۰۲/۱۶
اجاره خودرو
/اختصاصی/به دلیل شیوع ویروس کرونا؛

معرفی هامر الکتریکی به تعویق افتاد! + تیزر رسمی جدید

جی ام سی آمریکا با صدور اعلامیه ای رسمی از به تعویق افتادن معرفی پیکاپ الکتریکی هامر خبر داد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، اوایل سال جاری میلادی بود که جی ام سی با انتشار تصویر نامشخص جلو پنجره یک خودرو از معرفی پیکاپ الکتریکی هامر Hummer EV تا 20 ماه می خبر داده بود.

با این وجود در روزهای گذشته جی ام سی بدون اشاره به دلیل خاصی اعلام کرد که این معرفی به تعویق افتاده است.

این خودروساز آمریکایی بدون اشاره به تاریخ مشخصی از زمان رونمایی پیکاپ الکتریکی هامر Hummer EV از انجام مراحل توسعه این پیکاپ برقی خبر داده است.

کارشناسان حوزه خودرو پیش بینی کرده اند که دلیل این تاخیر در معرفی و رونمایی پیکاپ برقی هامر، شیوع ویروس کرونا باشد.

هر چند طبق اعلام رسمی جی ام سی، رونمایی پیکاپ الکتریکی هامر به تعویق افتاده است اما انتظار می رود در مراحل تولید این خودرو خللی ایجاد نشده باشد و تا سپتامبر سال 2021 شاهد حضور این پیکاپ آمریکایی در بازار خودرو باشیم.

هم زمان با اعلام این خبر، جی ام سی تیزری هوایی از این پیکاپ را منتشر کرده است که تشخیص ظاهر خودرو از آن ممکن نیست. در این تیزر، پیکاپ هامر الکتریکی در حال عبور از یک جاده جنگلی است که تنها می توان تشخیص داد که پیکاپ تراک از یک سقف سیاه رنگ احتمالا شیشه ای برخوردار است.

 

تیزر هامر الکتریکیالبته شایعاتی نیز در خصوص توانمندی این خودرو دهان به دهان می شود که اعداد و ارقام عجیب و غریبی را نشان می دهد.

اطلاعات منتشر شده از توان 1000 اسب بخاری و گشتاور بیش از 15500 نیوتن متری خبر می دهد که صفر تا صد این خودرو را در حد و اندازه سوپراسپرت های روز دنیا خواهد رساند.

پیکاپ هامر الکتریکی در کارخانه دیترویت جی ام سی به تولید می رسد.

 

خبرنگار: فرشید آصفی

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!