یكشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۰۷ | ۱۳۹۹/۰۲/۱۶
ایجاد غرفه‌های عرضه ماسک در ایستگاه‌های مترو
۱۵:۰۷ | ۱۳۹۹/۰۲/۱۶
اجاره خودرو

ایجاد غرفه‌های عرضه ماسک در ایستگاه‌های مترو

نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از افزایش غرفه‌های عرضه ماسک با قیمت مصوب در ۵۲ ایستگاه متروی تهران و حومه خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، فرنوش نوبخت با اشاره به اجباری شدن استفاده از ماسک در متروی تهران گفت: از روز شنبه (13 اردیبهشت ماه) در مرحله اول ۲۵ ایستگاه منتخب اقدام به عرضه ماسک کردند و با توجه به تقاضای شهروندان و مسافران این غرفه‌ها در ۵۲ ایستگاه متروی تهران و حومه فعال شدند.

وی افزود: این کار با محوریت وزارت صمت، شهرداری تهران و معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران و با همکاری اتاق اصناف تهران و اتحادیه پوشاک تهران در ایستگاه‌های تهران(صادقیه)، کرج، گلشهر، امام خمینی(ره)، شهرری، پانزده خرداد، تئاتر شهر، میدان آزادی، بیمه، آزادگان، میدان محمدیه، شادمان، سعدی، فرهنگسرا، امام حسین (ع)، نیروی هوایی، فردوسی، خیام، پایانه جنوب، جوانمرد قصاب، میدان انقلاب اسلامی، حسن آباد، شهدای هفتم تیر، شهید نواب صفوی، دروازه دولت، کلاهدوز، ابن سینا، پیروزی، حبیب الله، بهارستان، راه آهن، توحید، شهرک اکباتان، استاد معین، وردآورد، دانشگاه شریف، شوش، علی آباد، طالقانی، مفتح، شهید بهشتی، میرداماد، قلهک، تجریش میدان شهدا، میدان حضرت ولیعصر (عج)، میدان جهاد، نبرد، دولت آباد، میدان صنعت و سبلان اجرا می شود.

 

مترو

نوبخت با اشاره به اینکه در این طرح سعی شده تا ماسک با قیمت مصوب در بیشتر ایستگاه‌های مترو عرضه شود تا در دسترس مردم قرار گیرد، گفت: برای اجرای هرچه بهتر این طرح نیازمند یاری شهروندان و مسافران هستیم.

بنا براعلام روابط عمومی شرکت بهره برداری متروی تهران وی خاطرنشان کرد: این طرح به منظور حفظ سلامتی افرادی که قصد دارند از سامانه‌های حمل و نقل عمومی درون شهری استفاده کنند، تصویب شده است.

منبع: مهر

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!