پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۲۶ | ۱۳۹۹/۰۲/۱۹
40 هزار خودرو تا 15 اردیبهشت در ایران خودرو تولید شد
۱۰:۲۶ | ۱۳۹۹/۰۲/۱۹
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

40 هزار خودرو تا 15 اردیبهشت در ایران خودرو تولید شد

گروه صنعتی ایران خودرو با مدیریت بحران کرونا و با ایجاد محیط کار امن در سال کاری 99، موفق به تولید حدود 40 هزار دستگاه خودرو تا روز 15 اردیبهشت ماه جاری شده است.

به گزارش پرشین خودرو، بررسی آمار تولید در ایران خودرو حکایت از ایجاد شرایط ثابت و یکنواخت در خطوط تولید و دستیابی به عدد تولید 39 هزار و 659 دستگاه خودرو در نیمه بهار دارد. تولید اردیبهشت ایران خودرو در روز پانزدهم این ماه 24 هزار و 555 دستگاه به ثبت رسیده است.

این تیراژ در شرایطی محقق شد که به دلیل شرایط خاص به واسطه بیماری کرونا،‌ تولید در سال 99 با تاخیر آغاز شده و روزهای ابتدایی سال کاری صرفا به تکمیل خودروهای دارای کسری اختصاص یافته است.

در حال حاضر با تاکید بر حفظ سلامت کارکنان و رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و ایجاد محیط کار امن روزانه بیش از دو هزار دستگاه خودرو در گروه صنعتی ایران خودرو تولید می شود.

پیش بینی می شود، با ادامه روند افزایشی فعلی، تعداد تولید و عرضه خودرو تا پایان اردیبهشت ماه نسبت به همین بازه زمانی در سال گذشته افزایش قابل توجهی را به ثبت رسانده و افزایش عرضه به بازار سبب نزدیکی بازار خودرو به نقطه تعادل شود.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
ایران خودرو
نظر بینندگان
!
!
!