یكشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۲۵ | ۱۳۹۹/۰۲/۲۰
مشاغلی که بیشترین آسیب را از کرونا دیدند
۱۱:۲۵ | ۱۳۹۹/۰۲/۲۰
اجاره خودرو

مشاغلی که بیشترین آسیب را از کرونا دیدند

مشاغلی مانند گردشگری، کشاورزی، صنعت پوشاک، خرده فروشی مواد غذایی، خدمات اورژانسی و اضطرابی عمومی، آموزش، سلامت و درمان و صنایع خودروسازی از جمله مشاغلی بودند که تحت تأثیر ویروس کرونا آسیب دیدند و بیکاران زیادی دارند.

به گزارش پرشین خودرو، بعد از شیوع ویروس کرونا بخش قابل توجهی از مشاغل تحت تأثیر این ویروس از بین رفتند. مشاغلی مانند گردشگری،کشاورزی، صنعت پوشاک، خرده فروشی مواد غذایی، خدمات اورژانسی واضطرابی عمومی، آموزش، سلامت و درمان و صنایع خودروسازی از جمله مشاغلی بودند که تحت تأثیراین ویروس آسیب دیدند.

پیش بینی ها نشان می دهد که صنعت گردشگری که 10.5 درصد از تولید ناخالص داخلی جهان را به خود اختصاص می دهد در اثر بحران کرونا دچار افتی 45تا70 درصدی خواهد شد. با توجه به این تعداد زیادی از 319 میلیون شاغل این بخش را زنان و جوانان تشکیل می دهد. حمایت از نیروی کار این بخش از اهمیت زیادی برخوردار است.

صنعت پوشاک: اشتغال درصنعت پوشاک به شدت تحت تاثیر تعطیلی کارخانه ها و مغازه ها قراردارد. مضاف بر این افزایش بیکاری و کاهش درآمدها باعث لغو شفارش ها و یا تعلیق تولید تا حد80درصد برای برخی از کارخانه های مطرح پوشاک در سطح بین المللی شده است.

 

مشاغل آسیب دیده از کرونا


لیست کامل بخش های آسیب دیده از کرونا را مشاهده کنید.

منبع: تسنیم

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
کرونامشاغل
نظر بینندگان
!
!
!