یكشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
پرشین خودرو
read main data
۱۰:۲۴ | ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
تصمیم‌گیری نهایی طرح ترافیک امروز انجام می‌شود
۱۰:۲۴ | ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
اجاره خودرو

تصمیم‌گیری نهایی طرح ترافیک امروز انجام می‌شود

رئیس شورای شهر تهران گفت: امروز ساعت 14 در مورد اجرا یا ادامه لغو طرح ترافیک در دفتر شهردار تصمیم گیری می‌شود.

به گزارش پرشین خودرو، محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در حاشیه دویست و دوازدهمین جلسه شورای شهر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: صبح امروز جلسه کمیسیون تلفیق برگزار شد و موضوعات مختلفی در این جلسه مورد بحث و گفت‌وگو قرار گرفت.

وی افزود: از جمله موضوعات مورد بحث، طرح تفصیلی ویژه منطقه 22 تهران بود و این طرح قرار است در شهرداری به تصویب برسد.اعضای شورا در جلسه امروز کمیسیون تلفیق نظرات‌شان را در مورد این مسأله اعلام کردند ولی هنوز نتیجه مشخص نشده است.

محسن هاشمی

رئیس شورای شهر تهران ادامه داد:‌به دلیل حساسیت شورای شهر به موضوع باغات و حفظ آن در حال حاضر پرونده‌های زیادی در این زمینه ارجاع شده چرا که برخی معتقدند ملک‌شان باغ نیست ولی شورا آن را باغ اعلام کرده بنابر این قرار شد که سه‌شنبه هفته جاری جلسه علنی شورای نیز تشکیل و به موضوع باغات رسیدگی شود.

هاشمی در پاسخ به پرسشی درباره سرانجام اجرا یا لغو طرح ترافیک گفت: پیروز حناچی اعضای شورای ترافیک را به دفترش دعوت کرده و بررسی این موضوع به شورای ترافیک واگذار شده است.

وی خاطرنشان کرد: شورای شهر بسته پیشنهادی در مورد طرح ترافیک را به ستاد کرونا ارسال کرده بود ولی اکنون این مسأله به شورای ترافیک واگذار شده امروز جلسه‌ای در این زمینه برگزار می‌شود و باید ببینیم نتیجه چه خواهد شد.

رئیس شورای شهر تهران در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه گفته می‌شود بسته ترافیکی که شورای شهر ارسال کرده جنبه درآمدی داشته است چرا موضوع این چنین بوده گفت:‌خواهش می‌کنم جوسازی نکنید و تخریبی عمل نکنید.

منبع: فارس

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!