دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۲:۰۷ | ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
قیمت‌های جدید خودرو امروز اعلام می‌شود
۰۲:۰۷ | ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

قیمت‌های جدید خودرو امروز اعلام می‌شود

بنا بر اعلام یک مقام آگاه در دستورالعمل جدید خودرو افزایش قیمت محصولات ایران خودرو کمتر از سایپا خواهد بود.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از تسنیم، بعد از کشمکش‌های بسیار میان وزارت صنعت، سازمان حمایت، شورای رقابت و ستاد تنظیم بازار در تعیین قیمت خودرو در نهایت با ورود سازمان بازرسی کل کشور قرار شد شورای رقابت دستورالعمل قیمت‌گذاری خودرو را در سال 99 تعیین و برای تأیید نهایی به ستاد تنظیم بازار ارائه کند.

 

بازار خودرودر همین ارتباط یک مقام آگاه، با اعلام اینکه دستورالعمل نهایی شورای رقابت عصر امروز به ستاد تنظیم بازار ارسال شده است، افزود: قرار است در جلسه امروز دوشنبه 22 اردیبهشت ماه ستاد تنظیم بازار این دستورالعمل بررسی و در نهایت قیمت‌گذاری جدید خودروها تعیین تکلیف شود.

وی با بیان اینکه مبنای دستورالعمل شورای رقابت قیمت بهمن ماه 97 خودروسازان است، افزود: در آن مقطع خودروسازان قرار شد محصولات را 5 درصد زیر قیمت بازار به فروش برسانند و بر همین اساس قیمت‌گذاری‌هایی انجام شد با وجود آنکه عمر فروش خودرو آن هم 5 درصد زیر قیمت بازار کوتاه بود اما بعداً در آن مقطع تغییرات قیمتی در قیمت محصولات اعمال شد که افزایش قیمت شرکت ایران خودرو بیش از سایپا بود. این موضوع در دستورالعمل جدید مورد توجه قرار گرفته و به‌نوعی افزایش قیمت محصولات ایران خودرو کمتر از سایپا خواهد بود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!