چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۳۶ | ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
آغاز فعالیت کارخانه‌های خودروساز آمریکایی در برزیل
۱۰:۳۶ | ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
گرندکس

آغاز فعالیت کارخانه‌های خودروساز آمریکایی در برزیل

فیات کرایسلر اعلام کرده است که کارخانه‌های خودروسازی خود را در برزیل بازگشایی خواهد کرد.

به گزارش پرشین خودرو، شرکت خودروسازی فیات کرایسلر با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرده که فعالیت و خطوط تولید کارخانه‌های خود در برزیل را که تحت تاثیر شیوع گسترده و همه گیری ویروس خطرناک و مرگبار کرونا تعطیل و متوقف شده بودند، با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و حفظ سلامت کارکنانش از سر گرفته است.

این شرکت آمریکایی - ایتالیایی که در برزیل سه کارخانه فعال خودروسازی دارد، به منظور قطع زنجیر انتقال و انتشار ویروس کرونا ۴۸ روز کارخانه های خود را تعطیل و متوقف کرده بود.

این خودروساز بزرگ همچنین در بیانیه خود اعلام کرده که بدین ترتیب حدود شش هزار و چهارصد نفر از ۱۰ هزار نفر پرسنل آن به سر کار خود در کارخانه های برزیل بازخواهند گشت.

 

خودروسازی فیات

تا پیش از ۲۳ مارس ۲۰۲۰ همزمان با توقف خطوط تولید و تعطیلی کارخانه‌های این شرکت در برزیل، فیات کرایسلر حدود یک هزار و ۶۰۰ دستگاه خودرو در روز در کارخانه Betim و یک هزار دستگاه خودرو در روز در کارخانه Goiana در این کشور تولید می‌کرد.

آمارهای منتشر شده پیشتر نشان می‌داد که تمامی خودروسازان فعال در برزیل در ماه گذشته میلادی یعنی آوریل ۲۰۲۰، در مجموع یک هزار و ۸۰۰ دستگاه خودرو تولید کرده‌اند که این نشان می‌دهد شیوع گسترده ویروس کرونا تا چه اندازه توانسته صنعت خودروسازی را در تمامی کشورهای جهان فلج کرده و با بحران‌های متعددی مواجه کند.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!