چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۰۷ | ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
طهماسبی‌پور، مدیر روابط عمومی پگاه شد
۱۴:۰۷ | ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
اجاره خودرو

طهماسبی‌پور، مدیر روابط عمومی پگاه شد

با حکم مدیرعامل شرکت صنایع شیر ایران(پگاه)، حمیدرضا طهماسبی پور به عنوان مدیر روابط عمومی و اموربین‌الملل این هلدینگ صنعتی در حوزه لبنیات کشور منصوب شد.

به گزارش پرشین خودرو، عبدالله قدوسی در حکم صادره با اشاره به تجارب وی نوشت: نظربه تعهد، تخصص وتجارب ارزنده جنابعالی، به عنوان مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت صنایع شیر ایران(پگاه) منصوب می‌شوید.

گفتنی است حمیدرضا طهماسبی پور کارشناس ارشد رشته ارتباطات و از فعالان حوزه رسانه و روابط عمومی در 21سال گذشته است که در سوابق خود، کارشناسی و مجریگری رادیو و تلویزیون، روزنامه‌نگاری درحوزه مطبوعات وخبرگزاری‌ها، مشاوره روابط عمومی و مدیریت ارتباطات و تبلیغات در شرکت‌‌های مطرح کشور را داراست.

وی پیش از این مدیر روابط عمومی هلدینگ سیمان تامین شستا و پیش‌تر مدیرارتباطات و رسانه‌های راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران و عضو شورای اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت مدیر روابط عمومی کاسپین و مشاور ارتباطات ده‌ها سازمان و شرکت اقتصادی کشور در ادوار مختلف بوده است.

وی در سوابق خود پژوهش درحوزه ارتباطات، رسانه و شبکه‌های اجتماعی را داراست و در این حوزه مقالات و محتواهای رسانه‌ای پرتعدادی را منتشر کرده است.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
پگاه
نظر بینندگان
!
!
!