جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۴۹ | ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
​آئودی امكانات لاكچری را در مدل‌های ارزان نصب می‌کند
۱۵:۴۹ | ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
اجاره خودرو

​آئودی امكانات لاكچری را در مدل‌های ارزان نصب می‌کند

آئودی سیستم صوتی، تصویری و اینترنتی خودروهای گران قیمت خود را روی خودروهای ارزان قیمت هم نصب خواهد كرد.

به گزارش پرشین خودرو، سیستم اینفوتینمنت روی داشبورد كه تمام امكانات صوتی، تصویری و اینترنتی را به خودرو آورده، هر روز قابلیت های بیشتری پیدا میكند و ابتدا آخرین مدل های آن روی گران قیمت ترین خودروها نصب می شود اما به تدریج راه خود را به خودروهای قابل خرید برای مردم عادی هم باز می كند. آئودی كه در خودروهای گران قیمت خود از سیستم MMI 3 بهره می گرفت، حالا این سیستم را در خودروهای ارزان تر هم به كار خواهد گرفت.

برند لاكچری گروه خودروسازی فولكس واگن آلمان، تا پاییز همین امسال، مدل های 2021 خود را آماده می كند و بری تك تك آنها سیستم صوتی، تصویری اینترنتی MMI 3 را در نظر گرفته است. این سیستم تا حد ممكن كنترل های فیزیكی را به حداقل رسانده به جای داشبوردهای قدیمی، دو صفحه نمایش یكی برای اینفوتیمنت و دیگر برای سیستم تهویه مطبوع داخل كابین تعبیه شده اند. البته همه مدل های آئودی تنظیمات صفحه لمسی دوتایی را پشتیبانی نمی كنند، برای همین در مدل های خیلی ارزان، این سیستم تفاوت های جزئی خواهد داشت، برای مثال در Q3، A4 و A5 این سیستم صوتی، تصویری و اینترنتی قدری فرق دارد.

 

آئودی

فارغ از این كه مدل آئودی چه باشد، پك MMI 3 از تراشه جدیدی بهره می برد كه سرعت آن 10 برابر نسل قدیمی MMI 2 است و دریافت فرمان های صوتی و گفتاری راننده و سرنشینان در این سیستم بهبود چشمگیری پیدا كرده است. برای برخی از بازارهای دنیا، وریزون Verizon اینترنت تأمین می كند و رادی SiriusXM هم به روز می شود و از فناوری 360L برخوردار شده است. آئودی نرم افزار خود را كه MyAudi نام دارد مدام به روز می كند و امكانات بهتری به آن می افزاید. محصولات آئودی به مكان یاب و جهت یاب (navigation) كارخانه ای مجهز هستند كه نقشه آن هر ماه به روز می شود. داشبورد محصولات آئودی به مودم LTE (نسل چهارم اینترنت) با سرعت 1 گیگابایت در ثانیه مجهز است.

آئودی سیستم سلسه مراتبی محصولاتش را یك رده بالاتر برده مثل Q8 و A7 و همگی از موهبت های سیستم اینفوتینمنت جدید بهره مند هستند. حالا مدل های پایین تر این خودروها از امكانات خودروها لاكچری بهره خواهند برد. خلاصه این كه پاییز امسال محصولات آئودی به روز تر شده و تجهیزات بهتری مثل كارپلی بی سیمی Apple CarPlay و ماجول پرداخت عوارض یكپارچه integrated toll module در آنها به كار خواهد رفت.

منبع: سایپا

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!