یكشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۷:۲۶ | ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
میزان اعتماد مردم به ایران خودرو افزایش یافته است
۱۷:۲۶ | ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
اجاره خودرو
سخنگوی كمیسیون امورداخلی و شوارهای اسلامی مجلس:

میزان اعتماد مردم به ایران خودرو افزایش یافته است

نماینده مردم سمیرم در مجلس گفت: با اقدامات مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، فضای بهتری برای ارایه خدمت به مشتریان فراهم شده كه این امر سبب افزایش اعتماد مردم به ایران خودرو و صنعت خودرو كشور شده است.

به گزارش پرشین خودرو، اصغر سلیمی افزود: با حضور مدیران جوان و با انگیزه و استفاده از ظرفیت ها و توان داخلی در سال جهش تولید، آینده روشنی در انتظار صنعت خواهد بود.

سخنگوی كمیسیون امورداخلی و شوراهای اسلامی در مجلس درباره قیمت گذاری خودرو توسط شورای رقابت گفت: هر چند با تاخیر این اقدام صورت گرفته اما در صورت توجه به شرایط تولید كننده و مصرف كننده و با پیروی از قانون و مقرارت امكان كنترل بازار وجود دارد.

وی با تاكید بر استمرار مبارزه با دلالی و رانت خواری افزود: در حوزه خودرو عده ای با قدرتی نامرئی كه داشتند كنترل بازار را به دست گرفته بودند و در این شرایط خودرو به مصرف كننده واقعی نمی رسید، لذا شایسته است با برنامه ریزی دقیق و برخورد قانونی با چنین افرادی بازار به شرایط عادی برسد.

 

خط تولیدسلیمی با اشاره به استقبال مردم از بورس یادآور شد: دولت باید شرایطی را فراهم كند كه از ظرفیت های منابع تزریق شده به بورس جهت توسعه صنایع، افزایش تولید و اشتغال در كشور استفاده كند.

نماینده مردم سمیرم در ادامه گفت: به مدیران صنعت توصیه می‌كنم آینده نگری، افزایش محصولات باكیفیت و تنوع محصول را مد نظر قرار دهند تا در قرن 21قادر با پاسخگویی به نیاز مشتریان باشند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!