یكشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۵:۲۱ | ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
پیشنهاد سود 670 درصدی سایپا به خریداران برلیانس + جزئیات
۰۵:۲۱ | ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

پیشنهاد سود 670 درصدی سایپا به خریداران برلیانس + جزئیات

گروه خودروسازی سایپا برای پایان دادن به مشکل تعهدات خود درخصوص محصولات رنو و برلیانس، پیشنهاد جدیدی را در قالب طرح تبدیلی ارائه کرده که سود 670درصدی را برای مشتریان به همراه دارد.

به گزارش پرشین خودرو، در طرح تبدیل جدید سایپا که چهارمین فراخوان سایپا برای تعیین تکلیف تعهدات معوق این خودروساز به شمار می آید، به خریداران محصولات رنو و برلیانس پیشنهاد شده است که محصول تحریمی و غیرقابل تولید خریداری شده را به محصولات در حال تولید این گروه خودروسازی تبدیل کنند.

قیمت در نظر گرفته شده برای محصولات پیشنهادی سایپا به همراه سود مشارکت و جریمه تاخیر در تحویل خودروها به گونه ای است که مشتریان در برابر وجه اولیه پرداختی خود در سال97 حدود 670درصد سود به دست می آورند.

پیشنهاد اول سایپا برای مشتریان محصولات برلیانس است. در این طرح به مشتریانی که خودروهای برلیانس با دنده اتوماتیک ثبت نام کرده اند پیشنهاد شده تا بجای محصول تحریمی قبل، سه دستگاه خودرو کوئیک.آر در حال تولید سایپا را تحویل بگیرند. دو دستگاه از این خودروها به قیمت تیرماه97 و یک دستگاه به قیمت روز کارخانه محاسبه خواهد شد.

پیشنهاد سایپا برای مشتریانی که محصولات برلیانس با گیربکس دنده ای را ثبت نام کرده اند نیز دو دستگاه خودرو کوئیک.آر است که یک دستگاه به قیمت تیر97 و یک دستگاه به قیمت روز کارخانه محاسبه خواهد شد.

 

برلیانسسایپا همچنین با ارسال بخشنامه ای به نمایندگی های مجاز خود در سراسر کشور اعلام کرده است که با توجه به مشکلات تامین و تولید محصولات گروه رنو چهارمین فراخوان پیشنهادی برای انجام تعهدات این گروه خودروسازی را اجرا کنند.

در این بخشنامه ابتدا به اعطای امتیاز "حق تقدم ثبت نام" اشاره شده و آمده است که شرکت پارس خودرو متعهد می شود که در صورت ورود محصولات رنو به کشور تا پایان سال جاری، حق تقدم ثبت نام را برای مشتریان قبلی محفوظ داشته و آنان را در اولویت ثبت نام قرار می دهد.

علاوه بر این، سایپا پیشنهاد داده است که خریداران ساندرو و ساندرو استپ.وی با گیربکس اتوماتیک به جای این خودروها، سه دستگاه کوییک.آر به قیمت تیرماه97 دریافت کنند. این پیشنهاد برای کسانی که ساندرو و ساندرو استپ.وی دنده ای ثبت نام کرده اند، دو دستگاه کوییک.آر با قیمت تیرماه97 است.

سایپا به مشتریانی که پیش تر خودرو تندر و پارس تندر را نیز ثبت نام کرده و به دلیل بدعهدی شریک فرانسوی خودرو خود را تحویل نگرفته اند پیشنهاد داده تا به جای این محصولات، دو دستگاه خودرو کوییک.آر، یکی به قیمت تیرماه97 و دیگری به قیمت روز کارخانه دریافت نمایند.

علاوه بر این طرح های تبدیلی، سایپا پیشنهاد دیگری هم برای مشتریان محصولات رنو و برلیانس دارد که براساس آن و در صورت انصراف از خرید خودرو تحریمی، سود 45درصدی از زمان ثبت نام اولیه خودرو دریافت می کنند و امکان ثبت نام فروش فوری یک دستگاه خودرو کوئیک.آر تولید پارس خودرو با قیمت تیرماه 97 نیز برای آنان فراهم می شود.

گفتنی است مدیران وقت گروه خودروسازی سایپا در سال97 و با وجود نشانه هایی مبنی بر بازگشت تحریم ها و قطع همکاری شرکای خارجی، بدون تامین قطعات مورد نیاز، اقدام به پیش فروش 53 هزار دستگاه محصولات رنو فرانسه و برلیانس چین کردند که پس از دورتازه تحریم ها، خط تولید این محصولات متوقف شد و انجام این تعهدات به تعویق افتاد.

واقعیت این است که توقف تولید محصولات رنو و برلیانس به واسطه تحریم های ظالمانه و بدعهدی شرکای خارجی بوده و گروه خودروسازی سایپا راهی برای تامین خودروهای ثبت نامی ندارد. از این رو، در یک سال اخیر طرح های پیشنهادی جذابی برای تامین نظر مشتریان انجام داده که باعث تعیین تکلیف تعدادی زیادی از قراردادها شده و امید می رود فراخوان چهارم نیز با استقبال روبرو و پرونده این تعهدات برای همیشه بسته شود

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
هوشیار
vote
۳
vote
۱۳۹۹/۰۲/۲۵
سلام دوستان تمام این طرح ها دروغ است وفقط برای افکار عمومی اعلام میشود .من بعد از طرح تبدیل به پارس خودرو جعفر دل افکار شیراز مراجعه کردم جهت تبدیل.ثبت نامی ۹۶.۱۲.۹برلیانس هستم کارمند مربوطه با لحنی توهین آمیز گفت اصلا چنین طرحی اعلام نشده گفتم خسته شدم میخواهم انصراف دهم گفت با سود۱۲ درصد.گفتم مگه طرح جدید نگفته ۴۵ درصد.گفت اینها همش حرفه .گفتم حالا چکار کنم .گفت به ما ربطی نداره ما فقط یک واسطه ثبت نام هستیم .این هم از طرح پارس خودرو وسایپا فقط تبلیغات وانحراف افکار عمومی.اگه راست میگوید من حاضرم انصراف بدهم با سود ۴۵در صد ویک خودرو به قیمت تیر۹۷ بگیرم.شرایط هم دارم در ۲۰ سال گذشته نه خودرویی ثبت نام کردم نه اصلا تا بحال پلاک ماشینی به نامم بوده.فقط یک ماشین برای خانواده ام میخواهم.واسلام
مالباخته سایپا
vote
۱
vote
۱۳۹۹/۰۲/۲۴
با سلام خدمت مدیریت خبرگزاری انصاف در درج خبر از اولین اصول اطلاع رسانی است، بنده آذرماه 96 اقدام به ثبت نام ساندرو استپ وی اتوماتیک تحویل شهریور 97 نمودم با پرداخت 27 میلیون تومان و در 14مردادماه سال 97 خودرو سازی ایران تحریم شد، چگونه ممکن است خودرویی که تا 16 روز بعد باید تحویل میشد هنوز قطعه وارد نشده باشد، با این حال بنده به عنوان یک انسان بیش از دو سال است که به مدیریت سایپا زمان داده ام که بتواند خودرو را تحویل دهد ولی متاسفانه مدیریت سایپا به جای تامین قطعات با پیشنهاد های پراید و وانت پراید و اخیراً کوییک سعی در فرار از مسئولیت داشته و جمله ی مدیران قبل را مطرح می‌کند، چنانچه ما دنبال سود بودیم همان زمان سهام سایپا راخریداری کرده بودیم که الان سودی به مراتب بیشتر از 670 درصد مسخره ای که سایپا مطرح می‌کند، مطلب دیگر اینکه سایپا یک بار سرمایه من را سه سال تصرف کرده است چگونه میتوان دوباره به چنین شرکت بی مسئولیتی اعتماد کرد، از همین جا ب مدیرعامل سایپا اعلام میکنم هرچه سریعتر ماشین ثبت نامی را تحویل دهد و بیش از این صبر مشتری را نیازماید
!
!
!