چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۳۰ | ۱۳۹۹/۰۲/۲۵
 ارسال پیامک دریافت وام به مشمولان ناوگان تاکسیرانی
۱۳:۳۰ | ۱۳۹۹/۰۲/۲۵
اجاره خودرو
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور مطرح کرد؛

ارسال پیامک دریافت وام به مشمولان ناوگان تاکسیرانی

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور گفت: اطلاعات ۳۱۰ هزار راننده ناوگان تاکسیرانی جهت پرداخت وام به وزارت رفاه ارسال شده است.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از باشگاه خبرنگاران، مرتضی ضامنی در تشریح آخرین جزئیات پرداخت وام به رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی و تاکسی آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا گفت: بسته حمایتی (پرداخت وام) به رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی و تاکسی ها از سوی وزارت رفاه انجام می‌شود و به گفته سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان بسته حمایتی، قرار است از این هفته کار ارسال پیامک به افرادی که مشمول دریافت وام شده اند انجام شود.

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور افزود: رانندگان ناوگان تاکسیرانی کشور باید به این موضوع آگاه باشند که سازمان تاکسیرانی تنها اطلاعات رانندگان را به وزارت رفاه اعلام کرده است و سازوکار پرداخت وام از سوی وزارت رفاه انجام می‌شود.

 

رانندگان تاکسیضامنی در پاسخ به این سوال که چه تعداد از رانندگان در فهرست ارسالی به وزارت رفاه جهت دریافت وام قرار گرفتند،گفت: در حوزه ناوگان تاکسیرانی اطلاعات ۳۱۰ هزار نفر و به شکل کلی در حوزه حمل و نقل، اسامی و اطلاعات ۹۴۰ هزار نفر جهت پرداخت وام به وزارت رفاه ارسال شده است.

او در پاسخ به این سوال که رانندگانی که مشمول دریافت وام نشدند از چه طریق باید اعتراض خود را اعلام کنند، بیان کرد: برای اعلام اعتراض باید منتظر ماند تا کار پرداخت وام از سوی وزارت رفاه انجام شود و در همان زمان از سوی مسئولان جهت نحوه اعتراض اطلاع رسانی می شود.

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور در پاسخ به این سوال که آخرین آمار مبتلایان به ویروس کرونا در ناوگان تاکسیرانی کشور چه تعداد است، گفت: تا به امروز تعداد ۴۵۰ نفر از رانندگان ناوگان تاکسیرانی کشور به ویروس کرونا مبتلا شدند که متاسفانه ۳۱ نفر جان خود را از دست داده اند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!