دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۰۹ | ۱۳۹۹/۰۲/۲۷
طرح ترافیک فردا تعیین تکلیف می‌شود
۱۶:۰۹ | ۱۳۹۹/۰۲/۲۷
اجاره خودرو

طرح ترافیک فردا تعیین تکلیف می‌شود

سخنگوی شهرداری تهران درخصوص اجرای طرح ترافیک گفت: فردا آخرین جلسه شهرداری با پلیس راهور برگزار و تصمیمات نهایی اعلام می‌شود.

به گزارش پرشین خودرو، غلامحسین محمدی در مراسم هفته روابط عمومی ضمن تبریک به همکاران خود در شهرداری تهران، سایر دستگاه‌های اجرایی و صدا و سیما، گفت: درخصوص اجرای طرح ترافیک سوالاتی مطرح شده که معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران فردا با پلیس راهور آخرین جلسات خود را برگزار می‌کند و تصمیم نهایی اعلام خواهد شد.

وی ادامه داد: تصمیمات قبلی مبنی بر این بود که از ۲۹ اردیبهشت ماه طرح ترافیک اجرایی خواهد شد، اما فردا در این جلسه تصمیمات نهایی گرفته و به اطلاع شهروندان خواهد رسید.

سخنگوی شهرداری تهران با اشاره به سه مراسم همزمان و پشت هم در هفته آینده از جمله سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان (روز قدس) و عید سعید فطر تصریح کرد: از پایان هفته آینده ما سه مناسبت مهم را در شهر تهران پشت سر خواهیم گذاشت و طبق جلساتی که برگزار شده است شهرداری تهران با ارگان‌های متولی برگزاری برنامه‌ها همچون روال گذشته همکاری لازم را انجام خواهد داد.

 

طرح ترافیک

آقای محمدی ادامه داد: راهپیمایی روز قدس به صورت خودرویی انجام می‌شود که معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری با پلیس راهور هماهنگی لازم را از فردا انجام خواهد داد و با هماهنگی شورای تبلیغات اسلامی و دستگاه‌های ذینفع برنامه ریزی جمعه آخر ماه مبارک رمضان که روز قدس است صورت خواهد گرفت.

وی گفت: برای نماز عید سعید فطر هم احتمالاً در مساجد و تکایا برگزار می‌شود و ما نماز عید فطر در مکان‌های بزرگ نخواهیم داشت البته نماز عید در مساجد و تکایا نیز طبق دستورالعمل بهداشتی صورت خواهد گرفت.

محمدی گفت: ما از چند روز پیش اعلام کردیم که شهرداری تهران آمادگی ضدعفونی مساجد و حسینیه‌ها را در ۲۲ منطقه پایتخت برای شب‌های قدر و عید سعید فطر خواهد داشت.

سخنگوی شهرداری تهران ادامه داد: برای سوم خرداد هم که سالروز آزادسازی خرمشهر است برنامه‌هایی تدارک دیده شده که یاد و خاطره شهدا را گرامی بداریم.

وی افزود: در شهرداری تهران تصمیماتی گرفته شده و قرار است از مقام شامخ ایثارگران تجلیل صورت گیرد و سازمان زیباسازی و فرهنگی هنری شهرداری تهران نیز برای تغییر فضای شهری برنامه‌هایی در دستورکار دارند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!