یكشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۱۱ | ۱۳۹۹/۰۲/۲۸
هشدار سازمان راهداری درباره تردد ناوگان ایرانی به قلمرو افغانستان
۱۵:۱۱ | ۱۳۹۹/۰۲/۲۸
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

هشدار سازمان راهداری درباره تردد ناوگان ایرانی به قلمرو افغانستان

مدیرکل دفتر ترانزیت و حمل‌ونقل بین‌المللی در نامه‌ای به شرکت‌ها و انجمن صنفی حمل‌ونقل جاده خواستار اقدامات احتیاطی و هشدارهای لازم جهت اعزام ناوگان به کشور افغانستان شد.

به گزارش پرشین خودرو، پس اتفاق‌های اخیر در مرز افغانستان و تهدید اتباع ایرانی توسط برخی افراد محلی در افغانستان، سازمان راهداری هشدار داد که در اعزام کامیون‌ها به مرز این کشور احتیاط‌های لازم انجام گیرد.

 

هشدار راهداری به رانندگان کامیونچندی پیش و پس از انتشار ادعاهایی مبنی بر کشته شدن اتباع افغان که قصد عبور از مرز را داشته اند برخی از مردم محلی افغان تهدیدهایی را نسبت به عبور کامیون ها از مرز مشترک ایران و افغانستان داشته اند. حالا سازمان راهداری در نامه ای که به شرکت های حمل و نقلی ارسال کرده، در خصوص احتمال تعرض به کامیون‌های ایرانی در قلمرو افغانستان طی ایام اخیر به‌ویژه در مسیر اسلام قلعه _ هرات، هشدار داده بر ضرورت اطلاع‌رسانی هرگونه اقدامات احتیاطی و هشدارهای لازم جهت اعزام ناوگان به آن کشور، به‌منظور حفظ حداکثر امنیت و امکان بهره‌برداری از هر شکل امکانات بدرقه (اسکورت)، عنوان کلیه شرکت‌های عضو و غیر عضو، تاکید کرده است.

گفتنی است چندی پیش نیز به کامیون‌های ایرانی در مسیر اسلام قلعه-هرات توسط افراد ناشناسی حمله شده است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!